Закладки

MU Online

Альтернативні назви: MU Online

MU Online - багатокористувальницька рольова онлайн гра в жанрі фантастики. І у них однозначно вийшло. Адже MU Online гра стала не просто знаменитою, а й масовою грою. Також великий плюс, що можна грати в гру MU Online безкоштовно.

Для початку гри Ви перегляньте відео MU Online і скріншоти, а потім необхідно гру MU Online завантажити. І ось тепер можна поринуть у світ фантастики.

Тепер проведемо короткий MU Online огляд. Почнемо з того, що Ви потрапляєте в світ MU. Вже сама таке не стандартне назва говорить Вам про те, що він не простий і не звичайний. Адже так і є. Тут все чудове і казкове. Перед Вами вибір між трьома представленими персонажами:

• Темний лицар;

• Темний чарівник;

• Ельф.

Темний лицар - головний плюс - могутня фізична сила.

Темний чарівник - підвладні стихії - лід, вогонь, блискавка.

Ельф - едьфійка. Гарний як в команді так і поодинці.

Але геймплей даної гри дозволяє створення від однієї особи до восьми персонажів. У такому випадку Ви можете випробувати будь-якого персонажа. І найцікавіше, що в грі нету не одного схожого один на одного персонажа. Всі різні. Оскільки творці надають великий вибір обмундирування і спорядження.

Гра MU Online надає можливість створювати команди у двох варіантах:

• Тимчасові - партії;

• Постійні - гільдії.

Тут плюс у тому, що можна покликати Ваших друзів і створювати дружні групи.

Коли Ви виберіть персонажа Ви потрапляєте в певний кожному класу місто. А там у Вас є скриня з призначеними для Вас підйомними грошима.

Протягом всієї гри Ви виявите безліч цікавих і захоплюючих фактів.

Але все одно збагачуватися Вам буде не легко.

Гра зроблена в хорошій графіку, Ви легко зможете розрізняти обстановки, міста. Ідеально промальовані персонажі, нема до чого причепиться. Звуковий супровід запам'ятовуючий і не відволікає від процесу гри.

Загалом можна приступати до гри з фантастичними персонажами в їх чарівному світі. Доброю Вам гри!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more