Закладки

Nemexia Evolution

Альтернативні назви: Nemexia online

Nemexia Online & mdash; браузерна багатокористувацька онлайн-гра, в якій гравцеві належить керувати цілою планетою! Зведення стратегічно важливих будівель, побудова могутньої і непереможної космічної флотилії & mdash; все це є вашими першочерговими завданнями в грі. Всі планети, які відкриває перед вами онлайн гра Nemexia розташовуються зовсім недалеко від зірок, прямо як в нашій сонячній системі. Вражає обширність асортименту різних будівель, поліпшень і бойової техніки.

Реєстрація в грі Nemexia, до слова сказати, проста і зрозуміла навіть новачкові. У Nemexia & nbsp; реєстрація займає всього кілька хвилин. Буквально чотири поля інформації про вас і активація облікового запису через електронну пошту і гра Nemexia онлайн постає перед вами у всій звий красі.

Розробники приділили дуже багато часу цієї складової, мабуть, вважаючи, що це є основним шляхом утримання зацікавленості в грі.
Дивно, що коли ви починаєте грати в гру Nemexia онлайн, інтерфейс гри який ви бачите першим з усього, що чекає вас, виконаний у футуристичному стилі, в цілому, зручний для використання і радує око своєю незвичайністю.

Будинки й кораблі в грі отрісовани дуже приємно і спостерігати за разростаться мегаконгломератамі дуже приємно, & nbsp; рівно, як і дивитися за тим, як космічні кораблі борознять простори космосу близько вашої рідної планети. А ось над самим небесним тілом, довіреного вам, художники гри чомусь корпіти не стали і враження від власного виду вона залишає неоднозначні.

На початковому етапі нам дозволяють освоітья і грати в онлайн гру Nemexia за допомогою квестів, дохідливо пояснюють нам особливості ігрового процесу. До речі, на відміну від багатьох інших ігор, Немексія не викликає відрази і небажання грати на на початковому етапі, а навіть навпаки & mdash; з перших хвилин як ви почали грати в онлайн гру Nemexia, & nbsp; c перших завдань ви відчуваєте себе своїм у цієї цікавої та своєрідної всесвіту і в душі вашої все сильніше і сильніше загоряється вогник зацікавленості: & laquo; А що ж буде далі? & raquo; & ndash; раз у раз питаєте ви себе.

У Nemexia, як і в багатьох інших фантастичних іграх, боротьба ведеться за ресурси. Мабуть, проблема їх колличества хвилює багатьох розробників в галузі комп'ютерних ігор. :) Зараз же перед усіма нами, хто почав грати в Nemexia гостро стоїть необхідність в трьох видах ресурсів: металі, мінералах і газі. Як і водиться в сучасному світі, всі ресурси мають властивість закінчуватися, а тому розпоряджатися ними потрібно з розумом, рівно як і не перегинати палицю, організовуючи судомну їх видобуток. Ресурси є елементами, необхідними для споруди будівель, флоту і різноманітних поліпшень в грі.

Бойові кораблі необхідні не тільки для оборони від загарбників, а й для нападу на ворожі планети Немексіі. Звичайно ж, метою є якщо не знищення антагоніста, то панування над його ресурсами вже точно.
В якості альтернативи продуктам підтримки життєдіяльності планети виступає енергія & mdash; ще один вид видобутих ресурсів в грі Nemexia. Його рівень підтримується завдяки установці на своїй планеті джерел прийому енергії зірки, простіше кажучи & mdash; сонячних батарей.

Після проходження реєстрації в Немексіі, гравцеві надається можливість вибрати одну з трьох расс, до якої він хотів би примкнути. Кожна з расс відрізняється як зовні, так і технологічно і від цього вибору залежить основний акцент розвитку вашої власної планети.

Галактики Nemexia грати в яких вам доводиться, виглядають чудово, а їх заповнюваність завжди така, що починаючи гру, ви маєте у себе під боком як досвідчених союзників, так і цікавих ворогів різного рівня розвитку. Так що нудьгувати не доведеться & mdash; це точно.

Ви коли-небудь мріяли про подорож на безлюдний острів? Беріть вище! У вашому розпорядженні & mdash; величезна планета! І все на цій планеті тільки у ваших руках завдяки браузерної грі Nemexia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more