Закладки

Neolands

Альтернативні назви: Neolands

Neolands Online & nbsp; - багатокористувальницька браузерна гра на безкоштовній основі, що має прекрасну російську локалізацію і водночас ставиться до стилю фентезі. За жанром онлайн гра Neolands Online отностяся від частини до рольової гри і від частини до стратегії, розведеною величезною кількістю квестів. Ще один приємний сюрприз проекту полягає в тому, що кожен гравець може внести свою лепту в розвиток проекту і безпосередньо ігрового всесвіту.

Реєстрація в грі Neolands не займає дуже багато часу. Все, що від вас вимагається & mdash; вказати ім'я облікового запису та пароль для безпечного доступу до неї. І коли на вашому екрані висвітиться повідомлення про те, що реєстрація Neolands завершена, ви зможете сміливо приступати до гри.

Останнім часом дуже часто виходить, що більшість сучасних ігор мають власний життєвий цикл, що має властивість закінчуватися в міру того, як гра зживає себе і сходить з гонки на своєму ринку. Гра Neolands онлайн є дуже яскравим і показовим прикладом того, яку роботу може виконати ігрове співтовариство заради розвитку та підтримки марки улюбленої гри. Грати в Neolands зможе навіть той, хто жодного разу не бачив онлайн-ігри.

Адміністратори дуже пильно стежать за ігровим процесом і вважають, що порядок і своєчасна допомога у проблемних питаннях в грі & mdash; це одна з найбільш пріоритетних сфер діяльності ігровий адміністрації. Саме тому в грі суворо заборонено мультоводство. Після реєстрації персонажу, якого ви створили, присвоюється власний індивідуальний тотем, а його вигляд буде визначатися часом доби, в який ви пройшли процедуру реєстрації.

Розподіл характеристик вашого ігрового героя & mdash; це ваша особиста справа і ніхто вам свій вибір нав'язувати не буде, але не варто скидати з рахунків те, що різні типи класів мають велику потребу до одних характеристикам і меншу & mdash; до інших. Естесственно, для різних класів передбачені й різні різновиди екіпіровки, придбати яку завжди можна в спеціалізованих магазинах, що знаходяться на центральній площі будь-якого міста. У вашому розпорядженні до розподілу знаходяться п'ять характеристик: сила, здоров'я, інтуїція, інтелект і реакція. Neolands онлайн гра, в якій потрібно все зважити, перш ніж займатися розподілом очок для свого ігрового персонажа.

Нікуди не поділися в грі і ремісничі спеціалізації. Для того, щоб вивчити те чи інше ремесло, вам потрібно буде купити спеціальну книгу. Продаються вони в бібліотеці, що знаходиться на Садовій вулиці. Клани в грі опрацьовані на славу. Власне, для того, щоб створити свій клан, ви повинні будете запастися певною кількістю фінансів, намалювати вашої гільдії іконку розміром в 14х14 і мати клановий сайт. Для тих, у кого виникають проблеми з останнім пунктом, можемо порадити скористатися спеціалізованими хостингами, на яких є можливість створювати сайти для гільдії за шаблоном.

Власне, у кожного клану є можливість вибрати одну з протистоять між собою сил: Світло, Тьму, Рівновага або Хаос. Так само у ваше розпорядження надходить можливість будувати і розвивати власну кланову село, яка з часом може перетворитися на величезну фортецю, яка стане поселенням для вас і ваших соклановцев. Приємно, що за наявності замку, гільдія отримує певні ігрові бонуси. Як бачите, грати в гру Neolands онлайн буде набагато приємніше, якщо до вас приєднаються ваші нерозлучні друзі.

Підводячи риску під всім вище сказаним, потрібно сказати, що Neolands & mdash; чарівна і своеборазная гра. Своеобразаная тому, що її дуже важко підвести під якийсь певний шаблон саме завдяки відкритій і якісної роботи адміністрації. Реєструйтеся і упевніться, що в Neolands грати вам не знудить ніколи! & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more