Закладки

Never Lands

Альтернативні назви: Невір Лендс

Never Lands online & ndash; захоплююча фантастична гра, яка не залишить байдужим любителів цікавих пригод. Never Lands & nbsp; онлайн гра, являє собою сукупність найцікавіших жанрів, таких як, наприклад, стратегії, квести та багатьох інших. Грати в онлайн гру & nbsp; Never Lands буде цікаво всім & ndash; як дітям, так і дорослим. З головою занурюючись в захоплюючий процес гри, можна особисто впливати на результат подій в цілому світі. Вона стане відмінним відпочинком від сірих буднів!

Онлайн гра & nbsp; Never Lands не вимагає ніяких великих системних вимог до комп'ютера. Все що необхідно для гри це операційна система Windows XP / Vista / Windows 7, & nbsp; звичайнісінька звукова карта, клавіатура, миша, браузер і підключення до мережі Інтернет. Щоб почати грати в & nbsp; Never Lands необхідно створити свій профіль в грі, тобто необхідно, щоб була виконана реєстрація & nbsp; Never Lands персонажа, за якого буде завгодно грати. Для цього потрібно в спеціальній формі на сайті ввести ім'я персонажа, за якого хочете грати, придумати пароль і написати адресу електронної пошти, щоб на нього відправився запит про підтвердження реєстрації. Власне Never Lands & nbsp; реєстрація не відрізняється від даної процедури в подібних іграх і є простою і зрозумілою. & nbsp; Реєстрація в грі & nbsp; Never Lands на цьому закінчується, далі можна приступати безпосередньо до гри. & nbsp; & nbsp;

Гра Never Lands онлайн була створена в 2004 році, так що вона є однією з перших досить відомих і популярних багатокористувацьких рольових онлайн ігор. Але з тих пір гра сильно змінилася, так як прогрес не стоїть на місці, & nbsp; розробники постійно доповнювали її новими цікавими деталями і & laquo; смакотою & raquo ;. Розвиток гри йде постійно як в технічному плані, так і в плані постійного збільшення кількості гравців. Завдяки цьому грати в гру & nbsp; Never Lands & nbsp; онлайн буде дуже цікаво і захоплююче. Гра є безкоштовною, внаслідок & nbsp; чого все більше людей починають в неї грати! Якщо ж гравець готовий вкладати реальні гроші в гру & ndash; така можливість йому представиться. Природно, з самого початку гри користувачеві досить складно заробляти досвід і битися. Щоб процес розвитку був прискорений і полегшений, можна просто вкласти у гру деяку суму грошей.

Кожному персонажу в грі притаманні різні характеристики, такі як:
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; здоров'я
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; спритність
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; сила
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; удача
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; знання, і багато інших.

Також & nbsp; у кожного гравця є 33 різних навику і 38 умінь. Розвиваючи параметри і характеристики, які можна вважати найважливішими, можна створити унікального персонажа. Ці характеристики необхідно підбирати під індивідуальний стиль гри. Таким чином, в Never Lands & nbsp; & nbsp; грати кожен користувач буде за унікального персонажа, особисто ним же і створеним. Заробляти очки досвіду в грі, можна беручи участь у різноманітних битвах. При цьому, як тільки персонаж досягне нового рівня, йому будуть відкриті нові можливості, такі як, поліпшення особистісних характеристик, нова зброя, новий одяг та інше. Також в грі не обійшлося і без & laquo; магічних допінгів & raquo;, & nbsp; користувачеві доступні всілякі еліксири, зілля, свитки, які суттєво спростять процес гри. Всі вони підвищують ті чи інші характеристики персонажа, але на відміну від навичок, які були зароблені досвідом, роблять це лише на короткий проміжок часу. Отже, використовувати їх потрібно тільки в дійсно необхідних ситуаціях і з розумом, щоб максимально використовувати тимчасову перевагу.

Гроші в грі називаються невіруючих. Все що хочеться купити або продати, буде обміняно саме на них. Це може бути що завгодно, наприклад, одяг, зброя, різні інші товари. Використовуючи в грі свої реальні гроші, можна купити унікальні артефакти, які є набагато сильніше стандартних.
Заробляти досвід можна за допомогою певної професії. Вибираючи собі своє заняття і працюючи, можна не тільки заробляти досвід, але і невіруючих.

У грі є, наприклад, такі професії:
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; торговець
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; доктор
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; алхімік, і багато інших.

У грі також можна об'єднуватися в клани і сім'ї. Є можливість створити свій клан, або примкнути до вже існуючого.

Гравцеві буде наданий вибір до яким силам примкнути:
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Света
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Хаосу
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Тьми
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Сумрак & nbsp;

Природно, кожна сила має унікальні можливості і здібностями, які відрізняються від інших. & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more