Закладки

Next World

Альтернативні назви: Некст Ворлд

Розрахована на багато браузерна рольова онлайн гра NextWorld пропонує вам загубитися в середньовічному світі, а саме, в старовинному місті Еліксир - таємничому і повному пригод для будь-якого пілігрима, який їх жадає. У Рунеті гра NextWorld онлайн вже давно стала популярною і улюбленою, навіть отримала статус «народної» ... а ви вже чули про неї?
Якщо ні, то зареєструйтеся і дізнайтеся самі, як світ NextWorld online здатний захопити.

Варто відзначити, що дана гра невибаглива: для її запуску вам знадобиться комп'ютер з встановленою операційною системою Windows, підключення до мережі інтернет і браузер.

Для того щоб почати грати в NextWorld, потрібно пройти нескладну реєстрацію ігрового аккаунта. Реєстрація в грі NextWorld полягає в заповненні стандартної форми, де потрібно придумати ігровий логін, подбати про пароль, ввести адресу діючої електронної пошти та код перевірки. Після, тиснете «реєстрація NextWorld» і очікуєте листи з даними активації облікового запису. Підтвердивши те, що саме вам потрібна в NextWorld онлайн реєстрація, пройдіть за посиланням активації і ласкаво просимо в реальність середньовіччя.

Знайомство з грою починаємо, звичайно ж, з створення свого героя. NextWorld онлайн гра, в якій присутні чотири класи персонажів - Воїни, Стражники, Маги і Священики. У кожного класу є своя історія і набір умінь, які описані в спеціальних свитках - вибирайте гідного себе героя і приміряйте статус жителя міста Еліксир. Серед головних характеристик, які є у героїв всіх класів - спритність і сила, інтуїція і інтелект, витривалість і пр.

Що стосується бойової амуніції, її купують в магазині (якщо хочеться тут і зараз). Або ж можна отримувати обладунки і нова зброя в процесі вирішення ігрових завдань, разом з досвідом і окулярами. Для посилення якостей вашого героя будуть потрібні руни - великий перелік спеціальних можливостей, наприклад, руна добра чи зла, руна оглушення або посилення, руна Фенікса. Ці руни ви зможете придбати у крамарів, яких у місті досить багато. Гроші для цього можна заробити, виступаючи на рингу або попросту борючись і перемагаючи супротивника-боса. Ще є так звані «бої на виживання» - тут виживає найсильніший гравець, ну і відповідно отримує за сміливість солідну винагороду. Також можна ще й на тоталізаторі за рахунок ставок заробити - азарт також приносить прибуток. Загалом, можливостей для реалізації себе і поповнення свого золотого запасу досить багато.

Справедливості заради відзначимо, грати в гру NextWorld онлайн не означає, що всі дії гравців тут будуть пов'язані тільки з війнами і насильством. Для більш мирних персонажів, які бажають жити в мирі та добрі, є маса інших занять, таких як економічна діяльність (торгівля ягодами, травами і грибами), наукові дослідження (алхімія і лікування), трудова діяльність (робота лісорубом або рудокопом).

Крім того, грати в NextWorld - це означає існувати повноцінно і всебічно розвиватися. Ваш герой зможе брати участь у громадському житті міста, бути активним членом гільдії (облаштовувати території і будувати будівлі), заводити друзів і знаходити другу половинку, створювати сім'ю. До речі про це, в грі присутній ЗАГС - сюди ви можете подати заявку про бажання зареєструвати вашу геймерскую любов, потім пройти всі етапи весільної церемонії і лише, по завершенню випробувань на міцність вашої пари, повінчатися.

Словом, грати в онлайн гру NextWorld - це значить жити повноцінно тільки в іншій реальності, більш загадковою і непередбачуваною. Різноманітні події і сюжетні квести, групові битви, дуелі гравець проти гравця і незвичайні турніри (як наприклад «Кожен сам за себе»), а також приголомшлива графіка, захоплюючі сюжети і реальне спілкування з однодумцями - всім цим однозначно виділяється гра NextWorld на тлі інших браузерних рольових ігор тематики фентезі. У NextWorld грати - це здорово!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more