Закладки

Northgard

Альтернативні назви:

Northgard стратегія реального часу. Для цього жанру гра не проста. Своїм повільним темпом гра схожа на покрокові стратегії. Якщо ви любите неспішний розвиток без необхідності постійно пересуватися по карті в гонитві за частками секунд, які можуть відокремлювати перемогу від поразки, то гра вам сподобається. Тут негаразд розвинена механіка битв. Розробники приділили більше уваги розвитку, ніж завоювань.

На початку гри ваш драккар, потрапивши в бурю, терпить аварію на невеликому острові. Далі починається дослідження та колонізація місцевості.

Перш ніж грати в Northgard потрібно вибрати відповідний клан.

Усього їх тут десять:

 1. Ейктюрнір олень
 2. Хейдрун коза
 3. Фенрір вовк
 4. Хугін і Мунін ворон
 5. Б'ярки ведмідь
 6. Слідругтанні вепрь
 7. Свафнір змія
 8. Нідхегг дракон
 9. Свадильфарі кінь
 10. Лінгбакр кракен

У кожного з кланів свої особливості та свій стиль управління. Наприклад, у оленя це бонусні ресурси на початку гри, а у дракона це жертвопринесення та раби. Про кожен з кланів ви зможете детальніше прочитати, коли робитимете вибір. Краще витратити час на це спочатку, оскільки пізніше змінити це вже не вийде.

У грі досить багато видів ресурсів. Основні це їжа, дерево та камінь. Дерево використовується для будівництва будівель та обігріву взимку. Камінь потрібний при поліпшенні будинків та казарм. А навіщо потрібна їжа всі й так добре знають. Невелика порада, для видобутку їжі пріоритет краще віддати полюванню. Полювання не має штрафу в зимовий період, це приносить регулярне, стабільне поповнення запасів їжі.

Це найбільш важливі ресурси, але є безліч інших, наприклад, золоті монети.

Необхідно стежити і за рівнем щастя ваших працівників, цей параметр сильно впливає на приріст населення. Як тільки рівень щастя падає до нуля або нижче, можна не очікувати збільшення чисельності селян, а продуктивність працівників падає в рази. Щоб виправити це, створюйте своєчасно соціально значимі будівлі.

Для дослідження карти підходять будь-які юніти, але будьте обережні, не наближуйтесь надто близько до лігвищ диких звірів, деякі з них небезпечні. Після того, як область досліджена можна зайнятися колонізацією, це дозволить розширити володіння.

Дуже важливим є виявлення об'єктів переказу, якщо знайдете достатньо таких місць, то їх вивчення навіть швидший шлях до перемоги, ніж розвиток військової справи.

Перемоги досягти у грі можна різними способами.

 • Економічним шляхом.
 • Розвиваючи науку.
 • Отримавши певну кількість очок слави.
 • Військовим якщо зумієте перемогти всіх суперників.

Ви самі можете вирішити який із шляхів вам найбільше подобається.

Бойова система у грі не надто складна, розробники не акцентували увагу саме на завоюваннях. Крім того, перебування армії тривалий час подалі від ваших територій погіршує статистику війська.

Northgard скачати безкоштовно на ПК, не вийде, на жаль. Ви можете купити гру на ігровому порталі Steam або на офіційному сайті.

Почніть свій шлях та завоювати авторитет серед кланів вікінгів! Встановити гру зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more