Закладки

Облога Онлайн

Альтернативні назви: Siege Online

багато користувачів гра Облога онлайн являє собою оригінальну 3D-стратегію середньовічної тематики, в якій вам належить займатися будівництвом замків, і освоєнням нових територій, шляхом їх захоплення. Своєрідна механіка гри, забавна анімаційна промальовування і унікальна система бою & ndash; от з чим ви зустрінетесь, коли почнете грати в гру Облога онлайн. Тут ви потрапляєте в типове Середньовіччя, і займетеся пошуком трьох частин Ключа від Кам'яних Воріт. Тільки з'єднавши всі три частини можна буде повернути єдність народу і покласти край війні. Ось таку легенду пропонують нам розробники рольової гри Облога online. Що ж, йдемо знайомитися з її особливостями. & nbsp;

Процес створення облікового запису на перший погляд виглядає трохи заплутано, але насправді, як така Облога онлайн реєстрація вам не буде потрібно. А от що буде потрібно в першу чергу, перш ніж грати в Осада, так це скачати, розпакувати і встановити клієнт гри. Завантажити його ви зможете без всяких складнощів на офіційному сайті. Таким чином, за вами вже як би будуть закріплені ваш аккаунт і реєстрація Облога. Ну а надалі, якщо ви захочете отримувати новинні розсилки та іншу сервісну інформацію, ваша реєстрація в грі Облога потребують вказати адресу електронної пошти. Щоб грати в онлайн гру Облога бажано, щоб конфігурація вашого комп'ютера відповідала мінімальним системним вимогам:

& bull; операційна система Microsoft Windows XP / Vista;

& bull; процесор Intel Pentium II (AMD Athlon або краще); & nbsp;

& bull; пам'ять оперативна від 512 Мб; & nbsp;

& bull; відеокарта з підтримкою DirectX 9. 0;

& bull; вільного місця на жорсткому диску 300Мб; & nbsp;

& bull; з'єднання з інтернетом без проксі-сервера.

Як і будь-яка стратегія (у більшості випадків) Облога online чи не ускладнить вам початок гри створенням персонажа і вибором раси. Тут нічого такого немає. Ігрові персонажі представлені:

& bull; лицарями, & nbsp;

& bull; воїнами & nbsp;

З яких вибирайте собі самого симпатичного. Вдобавок до свого персонажа ви нагороджуєтеся земельною ділянкою. На ньому ви будете відбудовувати фортецю, робити її якомога більш неприступною. Вибір зброї Облога онлайн гра пропонує досить типовий для середньовічної тематики & ndash; звичайно ж:

& bull; сокири & nbsp;

& bull; палиці, & nbsp;

& bull; мечі, & nbsp;

& bull; луки і т. & nbsp;

Система бою оригінальна тим, що безпосередньо залежить від & nbsp; того, як ідуть справи у вас в замку. Якщо все спокійно, тоді всі ваші вірні воїни-юнніти відправляються в атаку, але якщо в замку проблеми, тоді чисельність і атакуючі сили юннітов істотно постраждають. Ну, на те онлайн гра & nbsp; Облога і відноситься до жанру стратегії. & nbsp;

Хоча і елементів рольової гри тут цілком достатньо & ndash; розвинути свого персонажа ви можете за допомогою проходження квестів, або ж займаючись економікою гри (видобутком і торгівлею ресурсами). Є три ходових ресурсу:

& bull; деревина, & nbsp;

& bull; залізо,

& bull; мідь. & nbsp;

Видобувають їх, відповідно, на тартаку або ж у шахті. Ресурси йдіть добувати на нові землі, їх тут назвали Дикими (одне з останніх оновлень гри). Але стережіться, там на вас вже чекають розбійники і за право вільної видобутку доведеться ще повоювати. Не хочете? Тоді вибирайте спеціальні квести, вони так і називаються & laquo; мідний & raquo; або & laquo; залізний & raquo ;, за які ви отримаєте бонус вигляді позначеного назвою ресурсу. Крім квестів і ресурсів, ви можете зайнятися & laquo; кланірованіем & raquo ;, тобишь створити свій клан, а потім і цілий орден. Особливість всього це процесу в тому, що ваш статус буде залежати від статусності тих, людей, що будуть вхожі в ваш клан або орден. Наприклад, збираєте ви навколо себе баронів і вам вже присвоюється статус віконта і т. д. Ну і наостанок ще один нюанс, який не завадить знати & ndash; коли будете в Облога грати, не забувайте & ndash; будь утрату завдасть шкоди не тільки вашій репутації, а ще позначиться на вашому матеріальному добробуті. & nbsp;

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more