Закладки

Ostriv

Альтернативні назви:

Ostriv одна з кращих економічних стратегій, що розробляються на даний момент. Графіка для даного жанру ігор відмінна. Зображення виглядає досить реалістично. Музику підібрано дуже добре. Ненав'язливо створює атмосферу українського села тих часів. Якісно озвучений світ, щебетання птахів та звуки свійських тварин звучать дуже правдоподібно.

Перед початком гри виберіть місце для заснування невеликого тимчасового табору неподалік ресурсів та водойм. Після цього на цьому місці виросте перше поселення, яким вам належить керувати на старті гри.

Грати в Ostriv буде цікаво, у грі на вас чекає багато захоплюючих занять:

  • Будувати та покращувати житло
  • Слідкувати за тим, щоб населення було достатньо умовами життя
  • Зводити виробничі споруди
  • Створювати умови, щоб у підростаючих поколінь була хороша освіта
  • Займатися торгівлею
  • Добувати ресурси
  • Вчасно робити запаси на зимовий період

Займатися багатьма іншими турботами в приємній атмосфері 17 століття.

Гра тече неспішно і зовсім не хочеться її прискорити. Кожну хвилину, проведену в цьому місці, що утихомирює, можна насолоджуватися.

При бажанні є можливість простежити за життям і побутом будь-якої звичайної родини. Стежити як складається їхня доля. За тим, як ростуть діти та онуки.

Через деякий час замість одного невеликого селища ви керуватимете цілою невеликою областю з численними поселеннями, з'явиться яким ви допоможете самі.

Будуйте кораблі, щоб спростити перевезення вантажів користуючись при цьому найближчими річками. Крім того, водоймища допоможуть забезпечити поселення їжею за рахунок риболовлі.

На полях можна вирощувати різні культури та використовувати врожай як корм для свійських тварин. Або отримати борошно перемелене зерно на млинах і спекти хліб, наприклад.

У грі реалізована зміна пір року.

До зимового періоду потрібно готується заздалегідь. Заготуйте необхідну кількість провіанту для населення та худоби. Це дозволить протриматися до весни та отримати у новому році наступний урожай. Для того, щоб опалювати будинки потрібно заготовити дрова. А для пошиття зимового одягу знадобляться шкури та хутра. Якщо не зробити приготувань, наслідки будуть дуже плачевні. Холодна і голодна зима може завдати значної шкоди населенню, за яке ви відповідаєте. Судноплавство на зиму припиняється через те, що річки сковує кригу. Рибний лов у таких умовах також неможливий.

Дороги у грі протоптують самі селяни. На маршрутах, якими люди пересуваються найчастіше, виникають стежки, а потім і дороги.

Лавки, колодязі та інші об'єкти активно використовуються населенням для поповнення запасів води або просто, щоб сісти на хвилинку передихнути. Все використовується за прямим призначенням і це дуже реалістично.

У вільні дні селяни ходять до церкви або якщо це не святковий день працюють по господарству біля будинків. Вчасно посівної або восени під час збирання врожаю всі виходять на поля та працюють спільно.

Гра дуже захоплююча і приваблива надзвичайно умиротвореною атмосферою.

На даний момент доступна лише альфа-версія, але критичних помилок немає. Грати можна вже зараз.

Регулярно виходять оновлення та покращення.

Ostriv скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Гру ви можете придбати на порталі Steam або на офіційному сайті.

Ціна не велика і купуючи зараз, ви підтримаєте невелику команду, що займається розробкою даного проекту в дуже непростий для них час!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more