Закладки

Pharaoh

Альтернативні назви:

Pharaoh економічна стратегія з елементами містобудівного симулятора. Гра вийшла давно тому графіка в ній нікого не зможе потрясти реалізмом, хоча на момент виходу вона була одна з кращих. Світ загалом, усі будівлі та юніти досить детально промальовані. Атмосфера чудово передана. Звукове оформлення гарне. Гра заслужено може вважатися однією з найкращих у своєму жанрі. Такі ігри не обов'язково повинні мати надсучасну графіку, щоб зацікавити гравця. Перед вами класика, що не старіє.

Перед тим як грати в Pharaoh вам належить вибрати режим гри.

Тут є компанія, яка розділена на п'ять періодів. При проходженні кампанії ви виконуєте поставлені завдання, після досягнення успіху на вас чекають нові складніші завдання. Усього їх у грі 36 плюс 4 додаткові. Ви зможете повернутися до будь-якого завдання з виконаних на вибір, щоб пройти його, наново, можливо обравши іншу стратегію для досягнення цілей.

Крім кампанії, ви можете вибрати карту з доступних і грати як у вільному режимі, так, і прагнучи виконати певні завдання поставлені на початку гри.

Режим складності вибирається перед початком місії. Це впливає на ресурси, доступні спочатку і на прихильність богів.

Богов тут п'ять і кожного з них доведеться шанувати, щоб отримати допомогу в ході гри.

  • Осіріс Бог землеробства та розливу Нілу
  • Ра Бог царства
  • Птах Бог ремесел
  • Сет Бог руйнування
  • Баст Бог домашнього вогнища

У кожного з богів повинні бути храми, інакше вони образяться і в такому разі у вас точно виникнуть проблеми. Крім того, час від часу проводьте свята, присвячені богам. Це може бути вигідно. Якщо боги задоволені святом, вони можуть подвоїти врожай або заповнити склади ресурсами.

За станом міста потрібно стежити та вчасно будувати необхідні служби. Пожежні допоможуть боротися з вогнем, для боротьби зі злочинністю знадобляться правоохоронці. Архітектори стежать за тим, щоб нові споруди були спроектовані безпечно.

Щоб населення могло відпочити знадобляться гральні будинки та театри.

Якнайшвидше побудуйте палац і будинок збирача податків. Складальників податків вам знадобиться більше, коли населення вашого міста значно розростеться. Лише так ви зможете наповнювати міський бюджет. Розмір податків ви встановлюєте самі.

Карта світу допоможе налагодити торгівлю. Доставляти товари найкраще у воді, але для цього знадобляться кораблі, які можна побудувати на верфях.

Не забувайте будувати дороги, це дуже впливає на швидкість пересування людей. Таким чином виробництво та збирання ресурсів відбуваються значно швидше.

Найскладнішими будовами є піраміди, обеліски та великі храми. Для їх спорудження знадобиться багато ресурсів, грошей та часу. Але й нагорода за їхнє будівництво буде значною. Боги будуть задоволені і точно винагородять вас.

Pharaoh скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете придбати гру на платформі Steam або на офіційному сайті.

Допоможіть фараону керувати однією з найдавніших цивілізацій у світі, почніть грати прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more