Закладки

PLANEWARS

Альтернативні назви: PLANEWARS

Онлайн гра PLANEWARS & ndash; тривимірна браузерна MMORPG гра. Цікава, насамперед, тим, що за спектром можливостей і програмній оболонці близька до рівня клієнтських програм, саме тому & nbsp; PLANEWARS online вважається грою нового покоління. Реєстрація в грі & nbsp; PLANEWARS до банальності проста: & laquo; пошта & raquo ;, & laquo; пароль & raquo; і PLANEWARS реєстрація. І welcome, & nbsp; ви один з & laquo; повернулися & raquo; на оновлену планету Земля. Віддалене майбутнє, фактично заново створений світ, нові закони існування і виживання на кожному кроці - в таку реальність занурює вас гра PLANEWARS & nbsp; онлайн. & nbsp;

Отже, реєстрація & nbsp; PLANEWARS & nbsp; завершена і програмний інтерфейс перед вами. & nbsp; Знайомимося з грою, звичайно ж, почавши з вибору персонажа & ndash; пол (тут все зрозуміло) і фракція (Імперія або Анархісти). Перші & ndash; дисципліновані узурпатори, & nbsp; другий & ndash; вільні і ідейні мандрівники, які прагнуть оживити свою планету, за допомогою заселення та змішування рас. До слова, PLANEWARS онлайн гра, яка & nbsp; знаходиться ще на стадії розробки і в недалекому майбутньому нас обіцяють побалувати створенням нових рас. А поки що, & nbsp; добре прокачавши свого персонажа, ви зможете також вступити в фракцію піратів.

Почавши грати в гру PLANEWARS онлайн, в розпорядження вашого персонажа надходить космічний корабель, оснащений простеньким кулеметом. Далі, в процесі накопичення досвіду і грошей, ви зможете зміцнити космічний корабель різноманітними модулями та спорядженням, а також додати збройових потужностей (на вибір 10 одиниць зброї).

Сенс ігрових завдань полягає в тому, щоб перемагати монстрів і супротивників, накопичуючи тим самим окуляри бойової слави і КІЛПІ (гроші). Заробити можна й іншими шляхами, наприклад, добуваючи ресурси або чистячи трюми кораблів своїх супротивників. & nbsp; У процесі прокачування свого персонажа, геймер має можливість спостерігати, як еволюціонують навколишні світи, & nbsp; змішуються вселенські раси і які можливості відкриваються, завдяки цьому.

Яку ж легенду пропонує нам гра PLANEWARS & nbsp; онлайн? Вона така - одного разу планета Земля досягла таких масштабів еволюції, що люди перестали існувати у фізичному плані і досягли нового НЕ фізичного рівня. Це дозволило їм налагодити контакти з іншими розумними расами і подорожувати по паралельних світах, за допомогою порталів, які знаходяться в спеціально відбудованих портобашнях. Незабаром скитание по світах досягло свого піку і на Землі люди фактично перестали існувати. Проте через століття, вдосталь помандрувавши по інших світів, вони захотіли повернутися на рідну планету, але це виявилося не так просто & hellip; Покинутій і сумній постає перед геймером & nbsp; планета Земля. Цивілізація фактично зруйнована, а всім заправляє фракція жорстоких імперців. Їм протистоять волелюбні анархісти. & nbsp;

Для любителів космічних RPG в PLANEWARS грати буде одне задоволення, оскільки рідко в якій браузерної онлайн-грі приділено стільки уваги графічній оболонці. Відмінна опрацювання 3d-моделей дозволяє повною мірою відчути всю реальність що відбувається. Так що грати в & nbsp; PLANEWARS & nbsp; подвійно захоплююче тим, хто любить брати участь у видовищних у всіх відносинах аркадах. Тут на бої і видовищність основна ставка. Протиборчі фракції на своїх кораблях б'ються далеко від самої землі, в позахмарному просторі або в космосі. І все це супроводжується відповідними пейзажами.

Команда розробників обіцяє, що незабаром грати в онлайн гру & nbsp; PLANEWARS & nbsp; стане ще цікавіше. Буде збільшено кількість одиниць зброї (до 50-ти) і, як ми вже згадували, створена десять абсолютно різних світів, кожен з яких належить окремій раси. І все це на високому рівні 3d-моделювання. Що ж, з нетерпінням чекаємо повного доопрацювання цієї космічної аркади. & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more