Закладки

Останній бастіон

Альтернативні назви: Останній бастіон

Браузерна багатокористувальницька онлайн гра Останній бастіон таїть у собі величезний світ, повний фентезійних пригод. Ця чудова іграшка не вимагає для своєї установки ніяких особливих можливостей від вашого ПК або мобільного телефону, оскільки працює на платформі wml. Іншими словами, щоб грати в гру Останній бастіон онлайн, вам необхідно лише підключення до інтернету і сучасний браузер за типом Opera.

Реєстрація в грі Останній бастіон потребують заповнення наступних полів:

1) Ваш логін (ім'я в грі).

2) Реальне ім'я.

3) Місто вашого проживання.

4) Ваш пол.

5) Раса, за яку будете грати.

6) Чинний E-mail.

На цій же сторінці & ndash; Реєстрація Останній бастіон & ndash; вас коротко ознайомлять з ігровими п'ятьма расами:

1. Люди & mdash; володіють середніми характеристиками, але є воїнами від природи. & nbsp;

2. Ельфи & mdash; дуже швидкі і точні в ударах.

3. Гноми & mdash; завжди броньовані (обладунками власного виготовлення) і неслабкі істоти.

4. Орки & mdash; могутні в своїх ударах воїни. Лідирують у цій галузі.

5. Хоббіти & mdash; найменший за зростом народець, але надзвичайно уворотлівий.

Подальшим натисканням кнопочки & laquo; У гру & raquo ;, етап Останній бастіон онлайн реєстрація може вважатися успішно завершеним.

Свій перший ігровий квест ви отримаєте в самому початку шляху & ndash; у старого рибалки в селі. Тільки не забудьте перед виконанням завдання придбати зброю. Для цього необхідно пройти строго на Північ & ndash; до міста Стоунгард, до тамтешнього магазину.

Незважаючи на ваш вибір раси, у героя будуть присутні і розвиватися наступні 5 характеристик:

& bull; Удача & mdash; впливає на можливість нанесення критичного удару (& laquo; кріта & raquo ;, наносящего максимально можливий утрату) і на шанс обзаведення рідкісним предметом (їх можна або знаходити, або вибивати з монстрів).

& bull; Сила & mdash; впливає на ефективність вашої атаки і захисту.

& bull; Спритність & mdash; дає можливість грати в онлайн гру Останній бастіон, ухиляючись від ворожих ударів.

& bull; Витривалість & mdash; впливає на стійкість героя в плані здоров'я і на його можливості несення на собі будь-якого вантажу (інвентарю).

& bull; Інтуїція & mdash; впливає на точність нанесення ударів.

Плюс до всього, гра Останній бастіон онлайн має своєї власної мораллю! Правда, вона тут виступає в ролі матеріальної цінності. Як і в реалі, мораль ділиться на:

а) позитивну & rarr; дозволяє купувати речі в магазинах за нижчими цінами;

б) негативну & rarr; впливає на міць удару, нанесеного за допомогою зброї.

Завдяки квестам в Останній бастіон грати, однозначно, буде набагато цікавіше, адже за їх успішне виконання можна отримати досвід, гроші або ту ж мораль. Трохи про гроші: ігрова валюта носить назву & laquo; динари & raquo ;. Хоча на ваш рахунок, як тільки почнете грати в Останній бастіон, і будуть нараховані 50 динар, надалі, щоб & laquo; жити безбідно & raquo ;, необхідно буде працювати або ж брати участь в оплачуваних боях.

Якщо ви переживаєте, що, зважаючи невимогливості до трафіку, вам буде ніде розвернутися, не переживайте: ігрова територія досить обширна, щоб дозволяти геймерам подорожувати досхочу і знаходити, при цьому, купу пригод. Те ж стосується озброєння: Останній бастіон Online дає досить-таки широкий вибір зброї та амуніції, і ви навряд чи відчуєте себе ущемленим в цій галузі.

Якщо в якийсь момент перебування у величезному ігровому світі під назвою Арден (саме сюди вас відправить Останній бастіон онлайн гра) ви побажаєте тщательней ознайомитися з його історією, ви зможете відвідати місцеву бібліотеку для вивчення знаходяться там літописів. Та й крім цього вас тут чекає ще чимало всяких цікавинок. Заходьте і самі все побачите!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more