Закладки

Остання Битва

Альтернативні назви: Last Combat

Остання Битва online & ndash; логічна рольова багатокористувацька гра в фентезі-стилі.

Онлайн гра Остання Битва не висуває особливих системних вимог, головне, щоб у вас було підключення до інтернету і встановлений браузер.

Реєстрація в грі Остання Битва просить ввести нік - ім'я вашого персонажа, будьте уважні, тому що ваш нік змінити не можна. Потім потрібно ввести свій і-мейл, пароль і вказати стать персонажа. Остання Битва онлайн реєстрація закінчується на виборі бажаної раси і введенні коду з картинки, щоб упевнитися, що ви не бот. Не забудьте взяти угоду користувача.

Остання Битва онлайн гра пропонує вам на вибір дві раси:

- благородні ельфіди,

- відважні некроландци.

На даний момент у грі представників обох рас приблизно порівну. Від того, яку расу ви виберете, залежатиме інтерфейс гри, коли ви будете грати в гру Остання Битва онлайн. Ельфіди прагнуть до світла і добра, а некроландци & ndash; до зла, руйнування. Раси сильно розрізняються зовні, так само як і їх броня і амуніція. До того ж різні комплекти одягу введені для персонажів різної статі.

Гра Остання Битва онлайн має дуже оригінальну систему бою. Виставляючи підряд три фішки (камені або черепа) одного кольору, що борються обмінюються ударами. Тому результат битви залежить не тільки від рівня бійця, який є або магом, або воїном, не тільки від його броні та озброєння, але так само і від логічного мислення самого гравця і майстерності, з якою він розпоряджається наявними ресурсами. Тому гравцям рекомендується заглянути на форум, в якому йде бурхливе обговорення можливих тактик і стратегій, які можуть призвести до виграшу в битві. & nbsp;

Бої бувають двох варіантів:

- дуель. Ви б'єтеся один на один з персонажем приблизно вашого рівня.

- хаотичний бій. На цей бій подається спеціальна заявка, і всі, хто встиг протягом однієї хвилини виявити бажання взяти участь у битві, випадковим чином діляться на дві команди.

Якщо ви пропустите під час бою більш ніж три ходи, вас дискваліфікують. За перемогу ви отримуєте досвід і гроші. & nbsp;

Крім того, за вбивство персонажа гравця в чесному бою ви можете отримати медаль, яка підвищує певні характеристики. Ну, а якщо не пощастило, медаль можна купити за діаманти.

Ваш персонаж, коли ви будете в Остання Битва грати, отримає власний маєток, в якому він може вирощувати трави для лікувальних зіль і зілля, що підсилюють силу (їх він буде сам готувати за допомогою ступки і маточки). Еліксири можна випити тільки до бою. У маєтку можна ще поставити спеціальну статую, біля підніжжя якої потім ви будете знаходити рідкісні еліксири. Якщо така метушня вас не влаштовує, то стандартний набір еліксирів та зілля ви можете купити в місті в спеціальному магазині. До того ж, в місті ви зможете знайти масу різноманітних закладів з різними функціями, необхідними для того, щоб успішно грати в Остання Битва. Це:

- магазин,

- скупка, & nbsp;

- кузня,

- таверна,

- банк.

У магазині ви можете купити величезна кількість речей і броні, однак деякі з цих предметів ви зможете одягти тільки досягнувши певного рівня. Крім того, обладунки потрібно лагодити або збирати самостійно з уламків, які залишаються на полі бою після переможеного суперника.

Коли ви будете грати в онлайн гру Остання Битва, то вам представиться можливість, як укладати союзні угоди з іншими гравцями, так і виконувати квести & ndash; хитромудрі завдання з безліччю загадок і таящіе в собі небезпеку для життя персонажа.

Максимальний рівень розвитку персонажа на даний момент & ndash; одинадцятий. Гра проходить бета-тестування.

Реєстрація Остання Битва відкриє перед вами невеликий, але захоплюючий у світ, в якому не тільки сила і рівень, а й логіка можуть допомогти досягти перемоги!

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more