Закладки

Шляхи Історії

Альтернативні назви: Шляхи Історії

Шляхи Історії online & nbsp; - це колективна багатокористувальницька стратегія в реальному часі, що отримала в 2011 році нагороду як & laquo; Кращий дебют & raquo ;. Шляхи Історії онлайн гра починається з того, що вам дається маленьке село за часів кам'яного віку, яку ви повинні будете розвивати, займаючись будівництвом, розвитком науки і техніки.

Онлайн гра Шляхи Історії не висуває якихось особливих вимог до комп'ютера гравця, основна вимога - з'єднання з інтернетом. & nbsp;

Реєстрація в грі Шляхи Історії вимагає введення імені, під яким ви будете значитися в грі, і-мейла і пароля, а також вказівку вашого статі. Якщо у вас є бонус-код до гри, потрібно ввести і його. Якщо ви вже знайомі з основами гри, можете під час Шляхи Історії онлайн реєстрація встановити і значення додаткових налаштувань, як то вибір раси, континенту, клімату і міста. & nbsp;

У той час, коли ви будете в Шляху Історії грати, то можете зробити вибір, яким шляхом розвитку ви направитеся & ndash; чи станете могутнім воїном-підкорювачем земель, або найвідомішим ученим, що робить відкриття за відкриттям, або ж хитромудрим політиком, воюючим словом, або, нарешті, торговцем, який обплутав увесь світ павутиною своїх торгових шляхів. Шлях воїна вимагає найбільше часу, який ви проведете, щодня граючи в цю гру, так як ваші сусіди можуть швидко обігнати вас з розвитку та кількістю військ.

Спочатку вам будуть доступні всього три види ресурсів: & nbsp;

- знання,

- їжа,

- деревина.

А взагалі, коли ви будете грати в гру Шляхи Історії онлайн, у вас буде величезна кількість різноманітних ресурсів:

- основні (знання, їжа, деревина, метал, гроші),

- стратегічні (граніт, в'ючні тварини, уран, сірка, паливо, алюміній),

- ресурси зростання (фрукти, різні зернові, м'ясо, риба),

- культурні (вино, коштовності, одяг, музика, фільми).

Гра Шляхи Історії онлайн має дуже розвинені торгові відносини між гравцями, тому всіма ресурсами, окрім знань, ви можете успішно торгувати.

, щоб грати в Шляху Історії, вам потрібно визначитися, за яку расу ви будете грати. Всього в грі три раси: європейці, азіати, індіанці. Кожна раса має свої особливості, а так само зброю і війська.

Крім того, гра надає для розвитку різні ландшафти, які мають свою специфіку видобутку і покладів ресурсів. У грі існує 4 види ландшафтів:

- луки,

- степ,

- пустеля,

- снігу.

Крім того, ваша село може розташовуватися або на континент, чи на прибережній зоні. На кожному з серверів доступні п`ять континентів, кожен зі своїм унікальним ландшафтом.

Воїни традиційно розташовуються на луках, там значно зручніше вести бойові дії. Вчені селяться в пустелі, вона одночасно охороняє їх він нападів сусідів, а так само містить необхідні для розвитку науки ресурси. На всяк випадок досвідчені гравці радять завести приятельські стосунки з сусідом-воїном для взаємовигідного співробітництва.

Ви можете грати в онлайн гру Шляхи Історії і не боятися, що буде можливий великий перекіс у бік якоїсь однієї сфери, або у сусідів раптово трапиться прорив. Всі наукові знання і технічний прогрес дуже тісно переплетені між собою, до того ж, в грі немає чіткого розподілу на епохи. Всього в грі близько 150 різних наукових галузей.

Свою село ви можете об'єднати з іншими, щоб вийшла країна. У цьому випадку, що відстають гравці автоматично підтягнуться до загального рівня науково-технічного розвитку. Метою гри є споруда космічного корабля. & nbsp;

В даний момент в грі доступні три сервери & ndash; Великий тестовий світ, Земля і Апокаліпсис. Реєстрація Шляхи Історії йде у світ 12 & laquo; Апокаліпсис & raquo ;. & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more