Закладки

Rappelz

Альтернативні назви: rappelz, гра rappelz, rappelz online, rappelz онлайн

Rappelz online & ndash; це нова гра в жанрі фентезі, яка створена корейським виробником NFLAVOR . За використання гри платити не треба, так як Раппелз онлайн створена за принципом & laquo; free play & raquo; , тобто абонентська плата в грі відсутня.

Щоб хоч якось і грать у гру & nbsp; Rappelz онлайн , потрібно щоб були виконані наступні мінімальні системні вимоги:

& middot; & nbsp; ОС : Windows XP / SP 2 або Windows Vista

& middot; & nbsp; Процесор - AMD / Intel 2GHz

& middot; & nbsp; 512 MB & nbsp; оперативної пам'яті & nbsp; для Windows XP або 1024 MB для Windows [2 ] Vista

& middot; & nbsp; 128 Mb відеокарти;

& middot; & nbsp; DirectX: 9. 0c.

При цьому можливі деякі незручності, щоб грати без всяких проблем, творці рекомендують наступні вимоги:

& middot; & nbsp; ОС: Windows Xp / Vista;

& middot; & nbsp; Процесор - Pentium-IV 3. 0GHz або AMD Athlon X2 5000 +;

& middot; & nbsp; Відеокарта останнього покоління з 256 Mb і вище;

& middot; & nbsp; 1024 Mb оперативної пам'яті;

& middot; & nbsp; DirectX: 9. 0c.

Також необхідно мати доступ в Інтернет.

Щоб приступити до гри, необхідно щоб була виконана р еєстрація в грі & nbsp; Rappelz . Для цього потрібно здійснити наступні дії:

& middot; & nbsp; Власне Реєстрація & nbsp; Rappelz профілю. Тут необхідно ввести & nbsp; свою електронну адресу (який і буде ім'ям користувача в грі), & nbsp; пароль, прочитати і прийняти умови використання гри;

& middot; & nbsp; Далі необхідно завантажити клієнт гри, зробити це можна прямо на сайті. Для того щоб грати в & nbsp; Rappelz, необхідно приблизно 2. 1 Гб вільного місця на диску. Після того як гра Rappelz онлайн скачати, необхідно просто запустити файл setup . exe в тій папці, куди була завантажена гра. На цьому Rappelz онлайн реєстрація закінчується і можна приступати безпосередньо до гри.

І гра & nbsp; Раппелз володіє високим рівнем графіки. Ландшафти і персонажі промальовані детально, з найдрібнішими подробицями на стільки, що на деякі об'єкти можна дивитися годинами і попросту хочеться доторкнутися. Не можна не відзначити звуковий супровід гри. Постійно грає музика створює необхідну атмосферу, все більше занурюючи гравців у казковий світ. & nbsp;

Rappelz онлайн гра, в якій існують три унікальні раси:

& middot; & nbsp; Діва;

& middot; & nbsp; Асура;

& middot; & nbsp; Гая.

Гая & ndash; це первонародженим мешканці казкового світу. Вони володіють глибокими знаннями магії, можуть ефективно її використовувати. Також вони знають, як жити в гармонії з природою і як використовувати її дари, не заподіюючи їй при цьому шкода. Становлення цієї раси як цивілізації було довгим і важким. & nbsp; Не без допомоги Діва і Асура Гая таки стали господарями своїх земель.

Асура & ndash; це діти Бога Руйнування. Вони прекрасно пізнали мистецтво & nbsp; війни & ndash; маги їх не знають жалості до ворогів, а їх атаки завжди знаходять свою мету. Незважаючи на своє походження, створені вони були для того, щоб навчити людей відстоювати свої землі і вміти боротися за них.

Діва & ndash; це хранителі Світу, діти Бога Творення. Особливістю цієї раси є те, що вони є майстрами цілющою магії. Але це зовсім не означає, що вони не вміють битися! Діва були послані в цей світ, щоб навчити людей любити і берегти все живе, захищати їх. Від них люди дізналися, як використовувати магію в лікувальних цілях і йти в бій тільки у відповідь на агресію.

В Rappelz грати можна на великій кількості локацій. Можна грати в болотах, пустелях, горах, пагорбах, рівнинах, підземеллях, шахтах і багатьох інших місцях. Також в грі достаток різних будов & ndash; можна знайти всілякі руїни, діючі будівлі, замки. Таким чином, пристроїв для битв предостатньо і кожен зможе вибрати потрібну йому місцевість. Граючи, необхідно завжди бути готовим до бою, так як світ кишить різними монстрами, тваринами та іншими магічними створіннями.

Відмінною особливістю гри є те, що в & nbsp; можна завести собі помічника у вигляді тварини. Кожен зможе знайти собі улюбленця до душі. Можна взяти, наприклад, така істота або тварина, як:

& middot; & nbsp; & nbsp; п Антер у

& middot; & nbsp; & nbsp; птахів у

& middot; & nbsp; & nbsp; орк а

& middot; & nbsp; & nbsp; йєті

& middot; & nbsp; & nbsp; скелет а

& middot; & nbsp; & nbsp; красн ого ельф а

& middot; & nbsp; & nbsp; сін його ельф а

& middot; & nbsp; & nbsp; сирен у

& middot; & nbsp; & nbsp; волк а

& middot; & nbsp; & nbsp; хижак а

& middot; & nbsp; & nbsp; саламандр у

& middot; & nbsp; & nbsp; дочка шторму

& middot; & nbsp; & nbsp; ангел а

& middot; & nbsp; & nbsp; кентавр а

& middot; & nbsp; & nbsp; цербер а

& middot; & nbsp; & nbsp; джин а

& middot; & nbsp; & nbsp; бел ого дракон а

Деяких вихованців отримати простіше, деяких складніше, але всі вони мають свої особливості і можуть надати неоціненну послугу в небезпечному світі.

І грать в онлайн гру & nbsp; Rappelz можна на 5 офіційних серверах. Який з них вибрати & ndash; вирішувати тільки користувачеві.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more