Закладки

Рашка

Альтернативні назви: Rashka

Рашка online & ndash; безкоштовна браузерна гра стратегічного жанру, в якій відображається реальний стан фінансових справ на біржі в Росії і по всьому світу. Унікальний проект, розроблений компанією Фінам, не має аналогів серед нинішніх інтернетівських ігор. Рашка онлайн гра навчить Вас виживати в жорстокому світі, де важелями успіху є сила, влада і гроші. Реєстрація Рашка дасть Вам путівку в саму справжню школу життя. Придбані в грі навички Ви зможете застосовувати навіть у реальності. Щоб почати Рашка грати, Ви повинні впевнитися, що Ваш комп'ютер відповідає таким системним вимогам:

1) Система Microsoft Windows 98SE / Me / 2000 / XP

2) Процесор Pentium 300 МГц

3) Оперативна пам'ять 128 МБ

4) Сумісний з DirectX відеоадаптер

5) З'єднання з інтернетом

Реєстрація в грі Рашка відбувається наступним чином:

- вводиться ігрове ім'я

- електронна адреса Вашої пошти

- придумується пароль & nbsp;

Потім натискаєте кнопку Реєстрація, після чого слід завантажити клієнт гри. & nbsp;

Після того, як Рашка онлайн реєстрація пройдена, і Ви опинилися в грі, озирніться, ознайомтеся з тонкощами роботи на біржі і вперед & ndash; відстоювати свою позицію!

Вам належить не тільки спостерігати, а й стати учасником таких подій, як становлення, злети і краху впливових компаній, політичні перипетії, світові фінансові кризи. Слід навчитися раціонально розпоряджатися грошима і пізнати премудрості торгівлі акціями. Майте на увазі, що іноді навіть від незначної на перший погляд угоди, може багато залежати. Грати в Рашку, потрібно наполегливо слідуючи до наміченої мети. Везіння буде супроводжувати сміливим і наполегливим гравцям.

Ключові поняття Рашки:

- влада

- сила

- гроші

Влада & ndash; перевага розумних, сильних духом, які зуміли завоювати авторитет людей. Добре продумані дії, вміння переконувати можуть підпорядкувати багатьох. І яким же солодким іноді буває почуття заслуженої влади!

Сила може зломити і завоювати тих, хто виявиться слабшим Вас. Страх перед силою змусить схилятися перед Вами. Так, з її допомогою можна прокласти собі шлях до заповітного місця під сонцем.

Ну а яке ж місце займають гроші в нашому житті? Гра Рашка онлайн надасть можливість усвідомити, що за допомогою грошей можна не тільки придбати квиток на автобус або інші нехай і найдорожчі необхідні товари. Гроші здатні впливати на різні аспекти нашої і без того нелегке життя. Кругленька сума іноді круто змінює хід справи. Значний капітал, який Ви зможете сколотити в Рашке, в прямому сенсі здатний творити чудеса! & nbsp; Навіть сила і влада схиляються перед міццю грошей!

Але, хоча головне завдання цієї гри & ndash; зробити Вас асами в економічних питаннях, грати в гру Рашка онлайн, Ви будете, займаючись й іншими важливими справами. Онлайн гра Рашка включає бойову і соціальну складову. Тому Вам доведеться стежити за політичними подіями. Продемонструйте своє стратегічне мислення, розробивши план, завдяки якому Ви досягнете такого впливу, що зможете вносити свої штрихи в політичну та економічну картину світу.

Щоб роздобути на біржі більшу вагу, організуйте Картелі. Співпраця з іншими гравцями піде Вам тільки на користь! Багато персонажі, з якими Вам доведеться зустрітися, є відомими особистостями в реальному житті, правда трохи видозміненими. Думаю, Ви не занадто здивуєтеся, так як вже знаєте, що гра дублює реальність.

Захоплююча система PvP надає можливість битися з зомбі, організувати напад на завод, пограбувати Коровай або магазин. У Вас є шанс відвойовувати будови і навіть цілі території.

Грати в онлайн гру Рашка буде легше, якщо на початку ознайомитеся зі словничком починаючого трейдера, в якому зібрані важливі економічні терміни, використовувані в грі. Потім намагайтеся трохи прокачатися, щоб отримати початкові плюшки і потім & nbsp; впевнено завоювати Рашку. У грі 60 рівнів. Приділіть увагу як економічної, так і політичної стороні. Для того щоб качати економічний рівень займайтеся купівлею і продажем акцій. А для прокачування політичного рівня потрібно брати участь у голосуванні в опитуваннях і новинах, робити коментарі, залишати повідомлення на форумі і в чаті. & nbsp;

Скрасьте своє дозвілля за допомогою захоплюючого ігрового процесу. Насолоджуйтеся барвистістю інтерфейсу гри і оригінальністю ідеї. Головне вірте, що все вийде і фортуна обов'язково Вам посміхнеться!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more