Закладки

ReCore

Альтернативні назви: ReCore

Ігра ReCore бере відповідальність за виживання на себе.

Постапокаліптіческій світ не раз обігравався авторами, і кожен пропонує власну ідею. Не завжди уяву розробників дивувало досвідчених гравців, але, схоже, гра ReCore стане тією, яку варто почекати до моменту релізу восени 2016 р

Разработчік Armature Studio і видавець Studios Microsoft Game тримають інтригу, чи не розповідаючи подробиць про сюжет і інших цікавлять гравців фактах, але завдяки фестивалю Е3, який підлягає відеоролику, про проект вдалося дещо щось дізнатися.

Ето буде продукт в жанрах екшен і фантастичного квесту, а події відбуваються в майбутньому, коли після глобальної катастрофи на землі майже не залишилося людей. Будемо сподіватися, що дата релізу не відсунеться, і зацікавилися проектом гравці зможуть ReCore скачати в термін, хоча спочатку вийде ексклюзивна версія для Xbox One, а ось терміни для ПК поки невідомі.

Бороться, щоб жити.

Представьте ситуацію, що ви одні, а навколишнє середовище не сприяє виживанню. Сталося жахливе роботи поневолили мир. Їм вдалося майже повністю винищити людей, але далеко не всі стали злочинцями. Серед машин є ті, хто продовжує допомагати людям, і бажає врятувати планету, що стала величезною пустелею. Великі моря випарувалися, рослини загинули, а тварини вимерли. Навіть людей залишилося зовсім жменька, і вони розкидані по всьому світу. Можна довго бродити по випаленої землі, і не зустріти ні душі.

Із постійні бур ландшафт змінюється, і орієнтуватися стає важче. Долаючи кам'янисті території і сипучі піски, герої будуть зустрічати інших роботів. Якщо з одними належить битися, інші приєднуватися до компанії, і підуть далі, поки не досягнуть мети.

Представленний розробниками відеоролик розповідає невелику історію. Навіть не історію, а окремий момент життя героїні, яка подорожує в супроводі пса-робота. Вони шукають інших людей і спосіб розпалити в планеті іскру життя, відродити поля, річки, ліси і різноманітність тваринного світу.

Всего в сюжеті два ігрових персонажа:

  • Джевел провідна героіня
  • Мак компаньйон дівчата, пес-робот

Мак, супроводжуючий дівчину, не просто йде поруч. Він носій позитивної енергії, укладеної в сферу, здатної дарувати життя навіть машинам. Ось вони знаходять печеру, ще не знаючи, що в ній причаїлися вороги. Діяти треба з побоюванням, обережно, залишаючись в бойовій готовності.

Неожіданно починають з'являтися роботи з червоними сферами всередині це роботи-вбивці. Джевел озброєна гаком, який спритно кидає і витягує їм енергетичні кулі з ворогів. Мак теж не стоїть осторонь, і здатний захистити себе і дівчину, викидаючи паралізують хвилі. Але коли ворожих роботів стає занадто багато, він останній раз концентрується і випускає занадто потужний заряд. Це вбиває ворога, але і робот-пес гине, залишаючи після себе лише блакитну сферу. Збираючи кулі, можна буде оживляти різні механізми, так що це одне із завдань гри.

Подобрав її, Джевел застосовує куля на роботі, який припадає пилом в кутку печери, і той оживає. Але ще бо̒льшая небезпека причаїлася зовсім поруч, а як герої впораються з нею, ви дізнаєтеся, коли зможете скачати ReCore після офіційного виходу.

Заключітельное слово.

ReCore на ПК вже стало найочікуванішою, і обіцяє безліч цікавих пригод, в яких належить:

  • Драться з врагамі
  • Ісследовать відкритий мір
  • Питаться вижити в складних условіях
  • Іспользовать доступне оружіе
  • Виполнять квести
  • Взаімодействовать з персонажами щоб вижівать
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more