Закладки

Resident Evil 4

Альтернативні назви: Resident Evil 4

Resident Evil 4 - комп'ютерна гра шутер від третьої особи. Гра Обитель Зла 4 розгортає події, як у справжньому фільмі жахів. Тут треба завжди бути на чеку. Це частина сильно подібно своїм попередникам. Перед Вами ціла серія ігор. І це всього лише серія величезного серіалу Resident Evil.

Перед тим як приступити до ігрового прочісування радимо Вам дочитати даний огляд і переглянути представлені в інтернеті Resident Evil 4 відео. А далі можете поспішити гру Обитель Зла 4 скачати на сайті.

У гру Resident Evil 4 грати досить просто, але і звичайно ж, захоплююче. Розвиток подій починається в 2004 році. Головному героєві гри належить звільнення та охорона дочки президента США.

Так от, в грі Resident Evil 4, є два найголовніших персонажа:

• Леон Скотт Кеннеді;

• Ешлі Грехем.

Леон Скотт Кеннеді - визвалітель дочки президента Ешлі. Державний службовець і головний персонаж гри. Це Ваш персонаж, і тільки він. Є одна глава в якій Ви трохи по керуєте Ешлі, і те, у неї не буде особливого спорядження. Головне завдання його оберігать дівчинку.

Ешлі Грехем - дочка, яку викрав релігійний культ. Персонаж слабкий, і як тягар головному героєві, оскільки після того, як Леон її знайде, йому треба живу і неушкоджену доставити її додому. Але Ви можете за допомогою певних кнопок керувати її діями, точніше наказувати. Також вона і допомагає Вашому персонажу - показує на підказки, перелазить і відкриває непосильні двері Вашому героєві.

Якщо Ви не зможете вберегти дівчинку від монстрів, а точніше, вони її викрадуть або вб'ють, Ви вилітаєте з гри. тобто цей раунд не пройдений. Тобто головне Ваше завдання - берегти дочку президента.

У використання персонажа Resident Evil 4 зброя представлена ​​в достатній кількості та асортименті. Але мається оновлення - лазерний приціл, що дуже сильно спростить Вам процес гри.

Головні вороги на Вашому шляху це кровожерливі мешканці селищ - Ганадо. Коли то прості живі люди, фермери. Але після зараження вірусом Лас - Плагас, вони стають бездушними чудовиськами.

Також в грі представлені доповнення, бонусні режими: «Separate Ways», Assigment Ada, «The Mercenaries».

Зауважимо, що розробники вирішили все таки порадувати фанатів і надати графіку гри кращий вигляд, освіжити її. Хоча і ще не на найкращому рівні, але вже краще попередніх частин. А звуковий супровід в напружених моментах гри досить страхітливе, до тремтіння по тілу. Не довільно можна налякатися.

Завантажити Resident Evil 4 можете на сайті і поспішити до звільнення дівчинки. Адже Ешлі чекає Вашої допомоги. Не забудьте розповісти про цю захоплюючій грі Вашим товаришам. Що б і вони відчули всю гостроту і небезпеку всіх подій, що розвиваються.

Гарного Вам ігрового процесу!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more