Закладки

Romadoria

Альтернативні назви: Romadoria, Ромадоріа, Ромадорія, Romadoria онлайн

Ramadoria online & ndash; це безкоштовна браузерна & nbsp; онлайн гра, розроблена німецькою компанією Looki . Компанія має великий досвід у створенні стратегій, що неодноразово було & nbsp; доведено попередніми проектами, тому онлайн гра & nbsp; Ramadoria є явним фаворитом за звання кращої безкоштовної браузерної стратегії!

О нлайн гра Ромадорія поверне час назад і надасть можливість насолодитися часом величних стародавніх імперій, & nbsp; дозволить самостійно & laquo; від і до & raquo; побудувати особисте імперію, порівнянну з легендарною Римської & nbsp; і відчути себе в ролі імператора.

Системні вимоги в грі є не дуже високими, завдяки чому & nbsp; грати в гру & nbsp; Ramadoria онлайн можна буде без жодних труднощів. Отже, мінімальні системні вимоги наступні:

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Windows 98 / XP / МЕ / Vista x32 / Seven

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Процесор : Intel Pentium III 800 МГц

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 256 Мб оперативної пам'яті

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 64 Мб & nbsp; відеокарти

Також необхідно мати доступ в Інтернет і браузер

Реєстрація в грі & nbsp; Ramadoria & nbsp; є дуже простою і зрозумілою. Так як Ramadoria онлайн гра браузерного типу , то немає необхідності завантажувати та встановлювати гру собі на комп'ютер. Щоб почати гру, необхідно зайти на офіційний сайт гри і вибравши розділ Реєстрація & nbsp; Ramadoria заповнити маленьку форму, в якій необхідно вказати:

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Логін - ім'я, яке буде надано користувачеві в грі

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Адреса електронної пошти

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Пароль

Також необхідно прочитати, і погодиться з умовами користування гри. На цьому Ramadoria реєстрація закінчується, після чого автоматично запускається гра.

На самому початку всі дії, які необхідно виконати, підсвічуються зеленими стрілками і супроводжуються різними підказками. Кожному гравцеві дається ділянка землі, де і необхідно почати створення імперії & nbsp; за допомогою свого помічника Гая. Прості завдання & nbsp; пояснюють основні принципи гри, і гравець вже починає розвивати міську структуру.

На високому рівні виконані в грі ринкові відносини. Всього в грі передбачені наступні ресурси:

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Денарії & ndash; це срібні монети, які служать для більшості різних грошових операцій

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ресурс & ndash; це золоті монети, які використовуються для найму шпигунів

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Провізія & ndash; необхідна для забезпечення військ

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Амуніція & ndash; використовується для озброєння армій

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вино & ndash; стимул, який примушує робітників працювати швидше & nbsp;

І гра Ramadoria онлайн починається з місії, в якій необхідно побудувати Форум Романум & ndash; основну споруду в грі. Після цього з'являється можливість зводити ринок, таверну, житлові будинки, різні військові споруди. Важливо відзначити, що всі будови крім форуму можуть будуватися неодноразово. Завдяки цьому грати в & nbsp; Ramadoria стає набагато цікавіше, так як можна будувати великі міста і набирати величезні війська.

На споруду, розвиток і захист міста йде велика кількість часу і ресурсів. Тому й грать в онлайн гру & nbsp; Ramadoria можна використовуючи дві основні стратегії.

У першому випадку в процесі будівництва необхідно використовувати вино, щоб підганяти робітників і зменшити час споруди будівель. Або ж можна затратити більшу кількість часу і добре вивчити принципи і правила ринку і глибше розібратися в можливостях міських споруд. На початку гри обидва способи прийнятні, так як у новачків є імунітет, який захищає нових гравців від нападів гравців, які вже досягли високого рівня розвитку.

У грі існує велика безліч різних родів військ (близько 30). Але не всі вони відразу будуть доступні гравцеві, для початку в підпорядкуванні користувачів будуть тільки солдати. Але з досягненням певного рівня розвитку, з накопиченням ресурсів і після побудови необхідних військових споруд, з'явиться можливість використовувати та інших воїнів. & nbsp; & nbsp; & nbsp;

В Ramadoria грати можна, використовуючи три основні тактики:

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Оборона міста

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Облога міста

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Польова битва

Природно для кожної тактики необхідно використовувати різні роди військ, які найкращим чином підходять для них. Таким чином, створюючи свою армію необхідно думати про те, який вид битв буде проводитися і не забувати про оборону, інакше навіть самі елітні і сильні війська, призначені для нападів, будуть просто розгромлені в обороні.

Варто також відзначити високий рівень графіки в грі, який однозначно є одним з кращих в браузерних іграх. & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more