Закладки

RomeWar

Альтернативні назви: Рим Війна

RomeWar online - багатокористувацька рольова онлайн-гра, створена в стилі епохи становлення Римської імперії, з відповідному антуражем і вдачами. Гра містить як різнопланові бої, так і елементи стратегії, також онлайн гра & nbsp; romewar відрізняється різноманіттям можливостей у виборі тактики і стратегії.

У romewar грати можна абсолютно безкоштовно, гра romewar & nbsp; онлайн вимагає тільки наявність доступу в інтернет і встановленого на ваш комп'ютер браузера (Internet Explorer (версії 6 або 7), або Mozilla Firefox, або Opera).

Для того щоб почати гру необхідна Реєстрація в грі & nbsp; romewar.

Реєстрація & nbsp; romewar відбувається наступним чином: на головній сторінці гри, вам потрібно вказати ім'я (під ним вас знатимуть у грі інші гравці), пароль, ваш E-mail, також вкажіть свою стать, виберіть расу (римлянин або галл ), введіть контрольні символи і натисніть кнопку & laquo; Зареєструватися & raquo ;. Все, romewar реєстрація завершена, можна починати гру.

Як вже було сказано, грати в гру romewar & nbsp; онлайн ви будете на стороні Риму або Галлії. У римлян більш розвинені технології, у них є можливість вирощувати різноманітну сільськогосподарську продукцію, добувати дорогоцінні метали. Галли ж схильні до магії природи, їм вдається приручення диких тварин, вони прекрасні мисливці і лікарі.

Для того щоб грати в онлайн гру & nbsp; romewar тут існує 23 локації: міста Римської імперії, міста Галлії, нейтральні землі та інші. Почавши грати в & nbsp; romewar, ви потрапляєте в місто Тарентум або місто Лемонум, залежно від вибору раси. Бажано відразу ж знайти собі наставника з числа гравців, який допоможе вам швидше освоїтися в грі.

Купивши необхідні речі (зброя і обладунки) на Ринку, ви підете в казарму, щоб отримати початковий досвід в боях і вирости в рівнях. На початкових рівнях можна поступово збільшувати кількість динаріїв в гаманці, за допомогою лову риби, або роботи в якості найманця.

Окремо слід сказати про техніку ведення боїв. Ходи тут чергуються. Перед тим як нанести удар, вам необхідно перейти на доступну для ходу клітку в бік противника, якщо ж ви відходите від противника, то автоматично отримаєте удар в спину. Коли супротивник буде знаходитися на відстані удару, потрібно на його зображенні проставити галочки (куди ви хочете вдарити). Якщо хочете поставити блоки, ставте галочки на зображенні свого персонажа. Можна бити чи ставити блоки двома руками.

Ще одна особливість гри: в бою ви можете зняти будь-яку річ і одягнути. Коли ви її знімаєте, хід не втрачається, а якщо одягаєте, це зараховується як хід.

Для кожної раси існує по чотири варіанти схильностей персонажа, які визначають шлях його розвитку. Для римлян це & ndash; принцип, гастат, Тріара і Салій, для галлів & ndash; арвернов, гельветами, Біл і друїд. Кожен з них має свої переваги (ближнього чи далекого бою, захисної стратегії чи магії), впливає на бойові вміння персонажа і формує його індивідуальність. Також, кожен з шляхів розвитку, дасть вам можливість вивчити різні професії: корабела, коваля, шахтаря, лісоруба, винороба, банщика, жерця чи фермера.

Основна мета гри - це економічне і військове розвиток, як вашого персонажа, так і імперії в цілому. Розвиток досягається різними засобами: від будівництва і удосконалення, до грабежів і нападу на сусідів. Гра побудована таким чином, що ви можете самостійно заробляти кошти на розвиток (наприклад, здобувати ресурси в шахтах), а можете найняти за плату робітників для виконання тих чи інших робіт. Ви можете вступити в легіон, під початок більш досвідченого гравця, або створити свій власний, попередньо заробивши досвід, репутацію і, звичайно, гроші, адже потрібно ж платити чимось легіонерам.

Отже, romewar онлайн гра, в якій ви можете:

- битися з комп'ютерними героями чи іншими гравцями;

- удосконалювати економіку мирним шляхом, добуваючи ресурси, будуючи будівлі;

- створити свою армію, нападати, грабувати і захоплювати в рабство, або організувати захисні загони, що оберігають мирних громадян.

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more