Закладки

Сфера

Альтернативні назви: Sfera online

Онлайн гра Сфера - захоплююча гра, яка створена вітчизняними розробниками. Вона може скласти розумну конкуренцію подібного роду MMORPG ігор.

Всім відомо, що мало які вітчизняні ігри можуть похвалитися хорошою якістю, але можна сказати, що гра Сфера онлайн скоріше є винятком із правил. Вперше гра з'явилася в далекому 2003 році, але, не дивлячись на свій вік, гра продовжує активно розвиватися і залучати все нових і нових гравців. Спочатку грати в онлайн гру Сфера можна було тільки платно. Ціна за користування грою становила 5 у. е. на місяць. Але вже досить багато часу Сфера online є абсолютно безкоштовною, що додатково залучило до неї ще більшу кількість користувачів.

Реєстрація в грі Сфера проходить за звичайною, для подібного роду ігор, схемою. Перше що необхідно зробити - це створити профіль на сайті гри. Для цього потрібно ввести свій логін, пароль, а також адресу електронної пошти. Реєстрація Сфера також вимагає установки клієнта гри, який можна завантажити прямо з сайту. Як можна бачити, Сфера онлайн реєстрація занімет зовсім небагато часу, залишаючи його для гри.

Після пройденого процесу реєстрації, можна приступати безпосередньо до гри. Відповідно до історії, світ у грі був створений після тривалих перипетій, пережитих старовинним індійським манускриптом з мантрами для створення різних ілюзорних Всесвітів, якою і є Сфера. Спочатку сам пергамент був вивезений з Індії в 1203 році, після чого довгий час перебував у візантійській бібліотеці, звідки і потрапив до рук братові БатіС. У 1348 року Європу спіткало страшне нещастя - епідемія бубонної чуми. Як притулок від страшної хвороби, брат Батіс вирішив створити паралельний Світ Щастя. Але для його створення потрібно щоб читець мантр був у повному спокої, чого ніяк не вийшло, тому що ченці задумали спалити єретика БатіС. Саме завдяки цьому, замість запланованого Миру Щастя, був помилково створений Світ Страждань, де нескінченна кількість різноманітних монстрів, час йде швидше в 12 разів, а кожні 666 років відбувається повне руйнування. Через це в зовнішніх світах починають теж відбуватися різноманітні катаклізми і лиха. Потім додатково до всього було втрачено зв'язок між зовнішнім світом і Сферою.

Опинившись в зовсім іншій обстановці, люди почали потроху обхаживать світ, почали створювати міста і держави. Здавалося б, що все йде добре, але ж час йшов, і наближався годину руйнування світу, і треба було щось робити. Природно спробувати врятувати світ можна буде кожному гравцеві.

У Сфера грати можна на шести материках. Гіперіон - це найбільший острів, Геліос - острів поменше, від нього згодом відокремився ще один материк, під назвою Родос. Леон - наймолодший материк, який пізніше за всіх відколовся від основної частини і, по суті, є островом. Решта два материка - це Феб і Харон, які, відповідно, є світлим і темним. Харон також служить в'язницею для порушників закону. По всій площі континентів розташовані різні замки, які, в більшості випадків, належать різним кланам. Грати в гру Сфера онлайн набагато легше у складі якого-небудь клану. Одному в цьому світі буде дуже не просто! Взагалі Сфера онлайн гра, яка будується, в основному, на міжклановій боротьбі, а не на війнах зі страшними монстрами.

На відміну від більшості ігор, вибір класу персонажа здійснюється покроково в процесі проходження гри. Головним заняттям гри є бій, тому навряд чи гра сильно з'явиться дуже миролюбним гравцям. Грати в Сфера потрібно за одну з 14 різних спеціальностей. У персонажа є всього два параметри - титул і магічна ступінь. Нарахування досвіду йде тільки за перемоги над противниками в битвах.

На досить хорошому рівні в грі графіка, особливо хотілося виділити саме деталізацію персонажів. Якість текстур залишає бажати кращого, але при настільки малому розмірі клієнта гри, це цілком допустимо. Квести в грі майже всі дуже схожі і монотонні, очевидно, що розробники ставку робили явно не на них.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more