Закладки

Shards of the Dreams

Альтернативні назви: осколки снів

Shards of the Dreams online це безкоштовна рольова браузерна гра, виконана з використанням flash. Гра не вимагає скачування клієнта, але для розширення можливостей гри і поліпшення барвистості оформлення, була розроблена клієнтська програма, яку, при бажанні можна скачати.

В онлайн гра Осколки снів ви поринете в похмурий і лякає віртуальний світ, утворений після руйнівної вселенської катастрофи, де відбувається протистояння двох сторін, які іменуються, як Імперія і Пустка, між якими вічна ненависть і ворожнеча.

Для того що б увійти в цей світ, потрібно спочатку пройти Реєстрація в грі Осколки снів. Вам потрібно буде ввести свій e-mail і пароль, прийняти умови реєстрації.

После Реєстрація Осколки снів, ви потрапляєте в гру, де вам пропонується пройти перше тренувальне завдання, яке познайомить вас з основами даної гри і інтерфейсу. Це завдання дає не тільки практичні навички, а й достатня кількість досвіду.

Осколкі снів онлайн гра, пропонує вам вибрати клас для свого персонажа. Їх в даній грі всього по чотири для кожної ворогує боку (4 класу за Імперію і 4 класу за Пустка): Воїн, Злодій, Жрець і Маг.

Іграть в гру Осколки снів онлайн, ви можете до десятого рівня безкоштовно змінити свій клас в Академії (село Туманов). Після десятого рівня, за зміну класу, вам доведеться заплатити певну суму.

Ітак, після того, як ви вже освоїлися в Осколки снів online і досягли другого рівня, ви потрапляєте в село Туманов, де для вас уже приготування безліч завдань. Тут ви можете запропонувати свої послуги шукача пригод Мисливцю, Ковалю, Темної Особи, Рибаку, шинкар і служителів Доріон. Крім цього, вас чекає зустріч з Мудрецем Уком, Старим Шахтарем і старим Каспаром, що живе на відшибі. Успішне виконання їх завдань, дасть вам можливість впритул наблизитися до переходу на наступний рівень!

На п'ятому рівні, ви отримаєте перші свої пункти, які можна розподілити між параметрами. Змінюючи ці параметри, ви впливаєте на наступні характеристики персонажа:

Сіла це сила удару в ближньому бою і загальна вантажопідйомність персонажа;

Ловкость це шанс Уворот і шанс проходження по гравцеві критичного удару;

Телосложеніе впливає на загальний показник здоров'я і витривалості гравця;

Меткость це шанс потрапляння в ближньому (для всіх гравців) і дальньому бою (для луків і деяких заклинань);

Удача це шанс критичного удару і збільшує шанс отримання видобутку з монстрів / скринь;

Інтеллект це загальна кількість мани персонажа.

Все пропоновані в гра Осколки снів онлайн квести, дадуть вам не тільки солідну кількість досвіду і гроші, але і різні речі, які полегшують подальше проходження гри.

У Осколки снів грати буде дуже цікаво, тому що, на даний момент передбачено сорок рівнів персонажа.

Іграть в онлайн гру Осколки снів, ви повинні будете ходити в підземелля - це такі локації, в яких водяться дуже серйозні монстри, здобувши перемогу над якими, ви отримаєте компенсацію у вигляді багатої здобичі і нагород за завдання.

В Shards of the Dreams грати пропонується в декількох варіантах Підземелля:

Подземелья для одиночного проходження - розраховані на одного гравця, але слід зауважити, що там бої складніше боїв на поверхні. Тут Монстри сильніше, найчастіше вони володіють унікальними здібностями і нападають групами.

Групповие підземелля (не розраховані на проходження в поодинці) вам потрібно зібрати групу гравців потрібного рівня, запастися різними зіллям і їжею, і потім можна вирушати на пригоди.

Іграть в Осколки снів, персонаж, який має певну кількість рубінів, може створити свій клан, але в ньому можуть бути тільки ті, які належать до однієї зі сторін (Імперія або Пустка). Майте на увазі, що прийняти в клан гравця іншого боку не можна, а також змінити свою сторону, перебуваючи в клані. Це можна зробити тільки після виходу з клану.

В завершенні огляду, скажу наступне: гра варта уваги і Осколки снів реєстрація, дозволить вам зануритися в цей фантастичний світ!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more