Закладки

Сказання

Альтернативні назви: Сказання

Щоб почати грати гру Сказання онлайн, необхідні наступні системні вимоги:

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Браузер з підтримкою Frames і JavaScript;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Рекомендованим браузером для цієї гри є Microsoft Internet Explorer 6. 0 і вище. Браузер Opera використовувати не рекомендується, оскільки можливе некоректне відображення будь-яких посилань, неправильне функціонування деяких гарячих клавіш;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Мінімальна розширення екрану & ndash; 800x600, рекомендований & ndash; 1024x768.

Для того щоб почати грати в Сказання, потрібно заповнити форму реєстрації. Реєстрація Сказання містить у собі кілька пунктів:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вводимо ім'я персонажа;

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Придумуємо пароль. Постарайтеся придумати складний пароль, щоб ніхто крім Вас не зміг вгадати його;

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вибираємо расу персонажа;

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вибираємо підлогу персонажа.

Гра Сказання онлайн населена різними расами, кожна з яких володіє своїми перевагами. У Сказання online Ви зможете стати представником однієї з наданих рас:

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Люди;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ельфи;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Гноми;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Хоббіти;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Дварфи.

Люди є самою універсальною расою. Вони однаково розташовані до видів діяльності. За характером ця раса дуже гостинна, але ніколи не втрачає пильність. Люди легко навчаються будь-яким збройовим навичкам, але видатних результатів в бойових мистецтвах досягти не можуть. Вони селяться в гірській чи рівнинній місцевості, недалеко від річок і озер.

Ельфи дуже красива раса & ndash; зовні вони досконалі. Вони мудрі, чудово володіють магічними навичками. У зброї, крім чарівництва, віддають перевагу мечу і цибулі. Ельфи освічені і добре виховані, доброзичливі.

Гноми & ndash; сама низькоросла раса. Живуть вони в горбистій місцевості або в лісах. Гноми винахідливі і на високому рівні володіють магією. Цю расу відрізняє неймовірна любов до золота і коштовностей. Вони вельми добродушні, але не товариські.

Хоббіти, як і гноми малі зростанням, завдяки чому пронирливому і спритні. Володіють гострим нюхом і слухом. Взуття не носять, від пошкоджень їх ноги захищає кошлатий хутро. Ця раса, в основному займається землеробством.

Цікаво в Сказання грати представником раси дварфов. Дварфи також зростанням невеликі, коренасті і неймовірно сильні і витривалі. Їх основне місце проживання & ndash; гори і підземні печери. Їх основним заняттям є видобуток дорогоцінних каменів і корисних мінералів. Крім того, дварфи спеціалізуються на виготовленні висококласного зброї.

Коли Сказання онлайн реєстрація завершена, Ви зможете вибрати клас персонажа. Онлайн гра Сказання надає великий вибір:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Титан & ndash; розвинена сила;

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ассасин & ndash; розвинена спритність;

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Воїн & ndash; розвинена сила і спритність;

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Архимаг & ndash; розвинений інтелект;

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Заклинатель & ndash; розвинена мудрість;

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Чарівник & ndash; розвинений інтелект і мудрість.

Сказання & ndash; онлайн гра, дії якої відбуваються на територіях, населених неймовірно кровожерливими і страшними створеннями. Тут чарівництво & ndash; невід'ємна частина життя. Вам належить битися з безліччю монстрів, пройти безліч цікавих квестів; Ви будете створювати альянси і захоплювати замки супротивників. Грати в Сказання & ndash; означає придбати чимало нових друзів, які будуть допомагати Вам протягом гри.

Сказання online & ndash; це сотні ігрових областей і тисячі ігрових локацій, на яких Вам належить побувати під час виконання квестів. Багато завдання будуть небезпечними, адже борючись із супротивниками можна отримати серйозні травми. Тому в цій грі передбачено багато способів, які дозволяють відновити здоров'я Вашого персонажа. Звичайно ж, здоров'я героя відновлюється саме, але це відбувається дуже повільно. А щоб не чекати, можна користуватися швидкими способами. Воїни і чарівники, перебуваючи в тренувальних кімнатах, можуть користуватися джерелом для відновлення сил. Спеціальні напої та їжа, які продаються в тавернах і торгових лавках, швидко поправляють рівень здоров'я. Щоб не витрачати гроші, можете набиратися енергії у джерел, вівтарів та інших джерел.

Грати в онлайн гру Сказання дуже цікаво. Реєстрація в грі Сказання дасть Вам можливість зануритися в чарівний світ магії. Ви добре проведете час і відвернетеся від сірої буденності, досліджуючи безкраї простори гри!

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more