Закладки

Конфлікт. Мистецтво війни

Альтернативні назви: Солдерс Інк

Гра Конфлікт Мистецтво війни - боротьба за владу.

Конфлікт AVP Мистецтво війни - стратегія, для тих користувачів, хто хоче створити власну сучасну потужну армію і отримати статус неперевершеного полководця і мудрого правітеля. Відмінною особливістю саме цієї багатокористувацької браузерної онлайн гри є те, що тут воюють люди між собою, немає орків і гоблінів, є військові бази, піхота, важка бронетехніка, авіація і ніяких казкових персонажів.

Все дії розгортаються у вигаданій африканській країні. Тут є корисні копалини і рідкісні ресурси і той гравець, який зможе контролювати рудники і джерела, зможе безроздільно правити світом. Однак, не все так просто, всередині цього світу величезна конкуренція, корпорації та країни, не рахуючи місцевих угруповань і банд, бажають отримати бажане. Тому тільки ретельно розроблена стратегія перемоги, точно вибудувана тактика ведення бойових дій і мудре розподіл ресурсів всередині військової бази дозволять гравцеві зайняти позицію, з якою доведеться рахуватися всім оточуючим.

У грі Конфлікт AVP реєстрація необхідна, пройти її можна всього за півхвилини, необхідно придумати ім'я, ввести у відповідне поле адресу електронної пошти та ігровий пароль, в цій грі немає процедури підтвердження поштової адреси, відразу після цих нескладних дій можна приступити до етапу навчання.

 

 

Особливості гри Конфлікт AVP.

З самого першого погляду користувач побачить відмінну якість гри. У ній чітко видно всі деталі і ландшафти, навіть не рівна поверхня випаленої палючим сонцем землі. Музичне оформлення, записане фоном, надає відповідний настрій, а звукові ефекти доповнюють реалістичності що відбувається на моніторі комп'ютера.

Пригоди в грі Конфлікт Мистецтво Війни починаються з досить докладного навчання. У грі кілька необхідних для розвитку ресурсів:

  • Паливо;
  • Боепріпаси;
  • Продовольствіе;
  • Алмази;

Все ці види ресурсів необхідні для первісної будівлі командних, військових, захисних та ресурсних будівель, за допомогою яких, в подальшому і буде створюватися і зміцнюється армія готова протистояти супротивникам.

На перших етапах розробники не шкодують найціннішою ігрової валюти - алмазів, тому розпоряджатися ними стоїть вкрай обачно, так як на більш високих рівнях добути їх буде не так-то просто, а знадобиться вони можуть для багато чого.

Мета гри створити боєздатну потужну армію і захоплювати під контроль все нові і нові території багаті на найцінніші ресурси, але гравці можуть вибрати інші шляхи розвитку свого підрозділу. Без війни в Soldiers Inc. ніяк не обійдеться, якщо користувач не нападатиме сам, то йому доведеться вибудовувати сильну оборону, або йти дипломатичним шляхом укладаючи контракти про захист або ненапад.

У грі, крім реальних суперників, що знаходяться перед комп'ютерами, існують і віртуальні супротивники. Боти це місцеві банди, вони не соромляться нападати, хоча їх загони і не дуже сильні, можуть принести неприємності.

Конфлікт Мистецтво Війни гра з поділом військ - атакуючі і оборонні. Яку армію посилювати залежить від вибору стратегії гравця, але в умовах постійної нестачі ресурсів поповнювати їх можна при нападі на інші бази, що робить гру більш агресивною і цікавою, оскільки просто нікого не чіпати не вийде. Ще одним чудовим подарунком від розробників є бункер, в нього можна ховати як війська, так і ресурси, а після накопичення сил несподівано виступити на супротивника.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more