Закладки

Sonic Generations Nostalgia Edition

Альтернативні назви: Sonic Generations Nostalgia Edition

Процесор: Core 2 Duo 2 ГГц / Athlon 64 X2 4000 +

ОЗУ: 2 Гб

Відеокарта: 512 Мб пам'яті

Місце на диску: 11 Гб

Гра Sonic Generations була розроблена дизайнерами і програмістами компанії Sega до 20-річчя створення одного з найпопулярніших персонажів комп'ютерного світу - їжака на ім'я Соник. Sonic Generations була випущена практично на всі існуючі ігрові платформи, а сюжет повинен був пронести шанувальників відважного швидкісного їжака по всіх частинах ігрової серії, нагадавши про кожного з його пригод. Гра направляє головного героя в часі по всіх попередніх частинах гри, починаючи з самої першої, в деяких подорожах він може зустріти самого себе.

Комп'ютерне подорож

Примітно, що розробка гри для різних платформ мала деякі відмінності між консольними версіями і тієї, що була випущена для персональних комп'ютерів. Так, Sonic Generations PC має ряд істотних відмінностей. У першу чергу це зручна навігація з ігрових рівнів-світам, в кожен з яких можна потрапити зі спеціальної локації Миру вибору рівнів, сильно нагадує початкові рівні перших частин гри про Соник. Перший рівень-навігатор Sonic Generations є абсолютно інтерактивним, у ньому можна робити все те ж саме, що і у всіх інших - бігати, стрибати, взаємодіяти з предметами оточення, єдине, чого немає на стартовому рівні, так це ворогів і тут можна переміщатися без побоювання наштовхнутися на чергового мутанта або налетіти на шипи. Спочатку гра Sonic Generations відкриває перед нами практично безбарвний Світ вибору рівнів, але у міру проходження фарби в ньому будуть ставати все яскравіше і будуть відкриватися все нові рівні, які переносять героя то в класичний світ Соник, то в сучасний, а надалі відкриється ще й третій світ - епоха Dreamcast.

Світи Соник

Всі три світу ігри відрізняються один від одного, але зберігають загальну атмосферу. Кожен з рівнів будь-якого світу складатиметься з чотирьох пов'язаних між собою епізодів, і кожен рівень буде відкриватися після проходження попереднього, причому неважливо до якого світу цей рівень буде ставитися, гра має свій строгий порядок. Після проходження сучасного світу, коли Сонику вдасться перемогти головного боса сучасного світу Соник, відкриється і бонусний четвертий світ, що представляє собою зіпсований механізм, всередині якого головний герой повинен зібрати сім смарагдів Хаосу. Після того, як всі камені будуть зібрані, а механізм буде виправлений, відкриється доступ до сутички з головним лиходієм усіх світів гри.

Бонуси

У кожному з актів будь-якого рівня гри будуть заховані бонусні Червоні Зоряні Кільця, які даватимуть можливість відкрити нові, невивчені раніше навички, підвищувати швидкість бігу або висоту стрибків героя або ж додавати нові типи атаки, що не раз зможе стати в нагоді вам в подорожі . Слід бути уважними, адже місце знаходження п'яти заповітних кілець вам буде відкривати один з безлічі друзів Соника, в невеликому діалозі перед початком кожного з епізодів. Після проходження всіх рівнів, гра не підходить до свого завершення і перед гравцем відкриються додаткові місії, де він зможе пограти не тільки Соником, а й іншими персонажами, виконуючи спеціальні завдання і отримуючи за це додаткові нагороди.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more