Закладки

Space Pioneers 2

Альтернативні назви: Космічні Піонери 2

& nbsp;

Space Pioneers 2 online & ndash; це космічна браузерна стратегія, де належить битися за владу в космосі. Мета гри - створити непереможну Імперію в Галактиці, колонізіруя вподобані планети, розвиваючи промисловий міжпланетний комплекс або створюючи неприступний форпост.

& nbsp;

Онлайн гра Космічні Піонери 2 не вимагає установки клієнта гри і доступна в будь-якому сучасному браузері. Все що необхідно для початку гри, це Реєстрація Space Pioneers 2.

На головній сторінці є реєстраційна форма, де можна вибрати спосіб реєстрації, їх два.

Перший: за допомогою аккаунта на Facebook або Google, натиснувши на відповідну кнопку і дотримуючись подальших інструкцій, виробляєте реєстрацію в грі.

Якщо немає зареєстрованої аккаунта на Facebook і Google, тоді доведеться скористатися другим способом, зареєструйтесь Looki-аккаунт прямо з сайту гри: до реєстраційних поля вводите логін (ім'я), e-mail і пароль, далі приймаєте угоди з правилами гри і натискаєте & laquo; Реєстрація & raquo ;. На цьому Реєстрація в грі Space Pioneers 2 закінчена. Після чого можна натиснути кнопку & laquo; Грати! & raquo ;.

& nbsp;

Важливо! Зареєструвавши Looki-аккаунт, ви автоматично отримуєте доступ до всіх ігор спільноти!

& nbsp;

Головна мета гравця, це побудувати і розвинути свою галактичну Імперію. Для досягнення цієї мети необхідно буде побудувати кілька важливих будівель, які даватимуть ресурси на споруду і розвиненіша Імперії. & nbsp;

Онлайн гра Space Pioneers 2 має три види ресурсів: Метал, Кристали і Тритій.

Метал і Кристали необхідні для того, щоб можна побудувати будівлі, а також для вивчення досліджень, правда для деяких цілей може знадобитися ще й Тритій (він також використовується в якості палива для кораблів).

Крім цих ресурсів є ще Наноботи & ndash; це платний ресурс, який може скоротити час споруди будівель, кораблів і час досліджень. & nbsp;

У грі є таке значення, як Енергія (вона сигналізує про залишився і загальній кількості енергії).

& nbsp;

& nbsp; Space Pioneers 2 онлайн гра для розвитку своєї Імперії має такі будівлі:

Металлошахта, Крісталлошахта і Синтезатор тритію & ndash; ці будівлі надають необхідні для споруди ресурси;

СЕС, ГеоТЕС і ВЕУ & ndash; ці будівлі займаються виробництвом необхідної енергії;

Верф & ndash; тут будуть будуватися нові кораблі, крім цього, Верф скорочує час їх побудови;

Лабораторія & ndash; тут будуть вивчатися різні дослідження, крім цього, Лабораторія скорочує час їх вивчення;

будтрест & ndash; ця будівля скорочує час будівлі всіх будівель;

Торгова база & ndash; тут можна виробляти торги між гравцями і брати в оренду Вояджер;

Утилізатор & ndash; тут можна перетворювати непотрібні військові підрозділи в ресурси і брати в оренду, як сам Утилізатор, так і Мегаутілізатор;

Андроідозавод & ndash; завдяки йому, істотно скорочується будівництво інших будівель, кораблів і оборони;

Університет & ndash; завдяки йому скорочується час на вивчення досліджень;

Промбаза & ndash; дозволяє додавати будівельні майданчики, можна вести паралельне будівництво шахт і енергетичних об'єктів.

& nbsp;

Гра Space Pioneers 2 онлайн має дві спеціалізації: Торговець і Воїн.

Якщо подобаються бойові дії, вести постійно битви, тоді краще вибирати & ndash; Воїна, а якщо пріоритет варто у проведенні мирних місій, тоді краще & ndash; Торговець.

Більш детальну інформацію про цих двох професіях, можна прочитати на ігровому форумі.

& nbsp;

Гра має вісім розділів: Економіка, Кораблі, Служба, Флот, Система, Торгівля, Гравці і Інше. Кожен розділ має своє меню, в якому можна вибрати необхідний пункт, для певної ігрової задачі. Так що, грати в гру Space Pioneers 2 онлайн буде досить цікаво.

& nbsp;

Візьміть до уваги те, що перші 14 днів ваш герой буде перебувати під захистом від нападів, так що, починаючи грати в онлайн гру Space Pioneers 2, рекомендую скористатися цим, щоб встигнути розвинути свої планети.

& nbsp;

Ще одна вельми цікава функція цієї гри, це Відпустка. Будучи у відпустці, ваш флот і планети частково переходять в інше підпростір, що не дозволяє іншим учасникам гри, на час вашої відпустки, нападати на вашу Імперію. Більше того, під час відпустки, шахти продовжують здобувати ресурси (не на повну потужність), кораблі продовжують збиратися, а будівлі будуватися.

& nbsp;

Як і в багатьох інших іграх, є можливість при бажанні вступити до Альянсу або створити свій. Завдяки якому, з'являються деякі переваги в грі.

& nbsp;

В цілому, грати в Space Pioneers 2 буде цікаво і захоплююче всім, хто любить космічні пригоди. & nbsp;

Space Pioneers 2 онлайн реєстрація відкриє всім бажаючим, цей загадковий світ!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more