Закладки

SpellForce: Conquest of Eo

Альтернативні назви:

SpellForce Conquest of Eo покрокова стратегія продовжує знаменитий цикл ігор. Хороша графіка ніколи не була обов'язковою в іграх даного жанру, але тут з нею все гаразд. Ігрові юніти та будівлі детально промальовані, світ виглядає красиво. Озвучка виконана якісно у стилі попередніх ігор серії.

У цій частині оповідання головний герой отримує у спадок від свого попередника мантію та чарівну вежу.

Перш ніж ви станете могутні настільки, щоб підпорядкувати собі всі навколишні землі необхідно приділити увагу безлічі справ:

  • Вивчіть заклинання, які допоможуть здобути перемоги на полі бою
  • Перемагайте великих воєначальників, щоб змусити їх служити вам
  • Дослідіть прилеглі території та налагодьте видобуток ресурсів
  • Надішліть армії підкорювати сусідні королівства

Як зазвичай буває, при прочитанні опису, здається, що гра вкрай проста, але насправді проходження зажадає виявити кмітливість, і вміння планувати подальші кроки.

Ви повинні стати гідним наступником і продовжити кампанію заради звільнення джерела невичерпної магії під назвою Архіполем'я.

Для досягнення мети необхідно розширювати підконтрольні території. Скрізь на ваших землях є невеликі вогнища магічного полум'я, використовуйте їх, щоб розширити арсенал доступних закляття та силу магії.

Надсилайте загони на всі боки для того, щоб знайти чарівні артефакти, унікальну зброю та броню для ваших воїнів.

Ці потужні предмети спростять виконання місії.

Управління у грі досить просте. Під час битви та при пересуванні по карті ви ходите по черзі з супротивником. Якщо ви вже маєте досвід у покрокових стратегіях, розібратися буде легко. Якщо ви новачок, то освоїти управління допоможе невелике навчання, яке варто пройти перш ніж почнете грати в SpellForce Conquest of Eo.

Кожен із загонів або воїнів здатний за один хід просунутися на певну кількість шестикутних клітин. Ця дистанція буде підсвічена для зручності. Відстань, яку юніт долає, залежить від багатьох факторів.

  1. Типу місцевості
  2. Наскільки розвинені навички пересування
  3. Наявність спеціального спорядження

Іноді від того наскільки далеко може пройти за один хід загін, залежить і результат битви.

Всі воїни отримують досвід за участь у битвах. Накопичений досвід дає можливість підвищувати силу бійця, вивчаючи нові навички або покращуючи старі. Ви самі вибираєте які вміння будуть потрібні вашим воїнам і адаптуєте їх під ваш індивідуальний стиль гри.

Кожне проходження трохи відрізняється від попередніх. Хоч кампанія і може повторюватися, але розташування поселень, ворогів та корисних місць генерується заново. Тому не чекайте на легку перемогу навіть якщо ви проходите гру вдруге.

SpellForce Conquest of Eo скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Купити гру можна відвідавши портал Steam або на сайті розробників.

Почніть грати прямо зараз, щоб перенестися у всесвіт SpellForce! Це популярний цикл ігор із мільйонами шанувальників у всьому світі!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more