Закладки

Strategic Command: American Civil War

Альтернативні назви:

Strategic Command: American Civil War ще одна стратегічна гра із циклу. У грі не найсучасніша графіка на сьогоднішній день, але у стратегічних іграх це не головний параметр.

Це покрокова стратегія, але вона не дуже схожа на героїв чи подібні ігри. На мій погляд найближче до цієї гри настільна гра Ризик. Графіка в грі найбільше схожа саме на настільні ігри.

Дія відбувається під час громадянської війни у Сполучених Штатах Америки. Це один з найбільш важливих історичних моментів у житті цієї наддержави, саме в той період закладено основу того, яка країна стала в наступні роки.

У грі ви будете:

  • Рекрутувати війська
  • Керувати арміями під час битв
  • Будувати кораблі та керувати ними
  • Використовувати дипломатію для врегулювання різних питань

Це короткий список справ, що чекають на вас в даній грі.

Після того, як почнете грати в Strategic Command: American Civil War перший хід робить комп'ютер, далі ви будете ходити по черзі.

Рівень інтелекту супротивника у грі дуже високий. Потрібно бути справжнім стратегом, щоб перехопити ініціативу і здобути перемогу в битві.

У кожного підрозділу на полі бою є окрема фішка. Вибравши її, ви зможете побачити кількість очок дії, яка визначає, наскільки далеко можна просунутися за один хід. Атака у грі не надто добре анімована, але це не проблема, буде не складно визначити хто здобуває перемогу.

При кожному новому проходженні війська розташовуються довільно, тому тут не може бути абсолютно однакових кампаній. Щоразу все йде по-іншому і це не дасть грі швидко набриднути. Можна проходити кілька разів.

Ви можете грати в основний сюжет або вибрати другорядні, більш короткі кампанії.

Навіть якщо ви вибрали основну сюжетну лінію, це не означає, що вам постійно потрібно займатися всією лінією фронту. За бажанням ви можете передавати командування частиною військ комп'ютеру, і сконцентрувати свою увагу тільки на ділянці фронту, що цікавить вас в даний момент.

Війська створюються в грі досить довго. Крім того, на цей процес йде багато ресурсів. Але тут кожна бойова одиниця — це цілий військовий підрозділ.

У міру набуття досвіду ваші воїни будуть ставати сильнішими. Стануть менш уразливими для атак противника і в свою чергу зможуть завдавати більшої шкоди.

Крім ведення війни не потрібно недооцінювати дипломатію. Вчасне перемир'я може дати вам необхідний час, щоб підготувати свої армії або навіть дозволити отримати корисних союзників.

В грі є дуже зручний і зрозумілий редактор сценаріїв. Завдяки цьому інструменту ви зможете відтворити будь-яку битву з будь-якого періоду історії. Або навіть вигадати свій власний сценарій. Розробники надають вам практично необмежені можливості.

Strategic Command: American Civil War скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете придбати гру на платформі Steam або на офіційному сайті розробників.

Почніть грати прямо зараз та отримайте можливість взяти участь у становленні найсильнішої країни сучасності!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more