Закладки

Sword Coast Legends

Альтернативні назви: Легенди узбережжя меча

Ігра Sword Coast Legends: в світі фентезі.

Кто відмовиться від рольової гри-фентезі, яскравою і динамічною? Шанувальники напрямки вже зачекалися появи чогось свіженького, і гра Sword Coast Legends стала ковтком джерельної води в пустелі.

Поскольку в 19. 10. 2015 р іграшка студії n-Space вийшла для Windows, Linux і Macintosh, а в 2016 р видавець Digital Extremes обіцяє випустити її для PlayStation 4 і One Xbox, фанати можуть вже Sword Coast Legends скачати, щоб почати свою подорож.

Ігра має багато спільного з ігровими продуктами аналогічного напрямку, але залишається оригінальною і їй притаманні особливі відмінності:

 • Одіночная кампанія
 • Увлекающій сюжет
 • Тактіческіе боі
 • Актівная пауза
 • 6 класів персонажей
 • 5 рас на вибор
 • Dungeon Master Mode режим, що допомагає створити самостійно пригоди, а потім запропонувати їх друзьям

Начало епічної історії.

В світі магії діють унікальні закони, і людині не зрозуміти їх, не пояснити, а можна лише прийняти. Як довго блукала стежка, і чому немає найкоротшою дороги в Фаерун вам ніхто не відповість, а лише знизують плечима, мовляв, значить так треба.

Но ось ви тут, раз вирішили завантажити Sword Coast Legends, і пора знайомитися з місцевим населенням, серед яких вистачає кочівників, фермерів, жорстоких варварів і нечисленних племен. Над ними стоять релігійні культи і всілякі гільдії, керовані заможними представниками влади.

В місті налічується 6 класів і 5 рас, завжди готових вирушити на нові подвиги. Ведучий персонаж відноситься до гільдії найманців, яка була заснована так давно, що навіть старійшини не пам'ятають того часу. Час також стало причиною руйнування, і гільдія вже не здається такою потужною, як в минулі часи, хоча все ще супроводжує торгові каравани, оберігаючи від жадібних бандитів.

Однажди під час чергової подорожі герою і його друзям сниться дивний сон, в якому демони обіцяють їм руйнування. Варто було їм прокинутися, як сон обернувся дійсністю на їх караван нападають вороги з хорошою екіпіровкою та організацією. Сили виявилися нерівними, і багатьох ваших вбивають на місці. Гільдію теж спалюють дотла, і ви намагаєтеся зрозуміти, що відбувається.

Боі будуть природним дією, прінізивает всю гру, а оскільки їх не уникнути, щоб краще скоординувати дії свого загону, в будь-який момент можна скористатися функцією тимчасової зупинки часу.

Во час Sword Coast Legends на ПК можна вибирати одного героя, але він недовго залишиться один до нього приєднаються товариші по зброї. Вам же належить споряджати їх, підвищувати рівень талантів і вибирати в черговий похід найдостойніших. Вашої компанії судилося пройти безліч доріг, виконати місій, брати участь в бійках, вести діалоги, проходити квести, шукати і досліджувати гробниці, катакомби, руїни, підземелля і лабіринти. Подорож по Фаерун і спілкування з прибережним народом Лускана, відомим своїми кримінальними замашками і заняттям контрабандою, будуть вельми пізнавальними.

Ігрокі самі вибирають, як краще вчинити яким способом проникнути в замкнений місто, співпрацювати з цією людиною чи ні. Серед квестів теж багато цікавого розбудити сплячу красуню, провести розслідування або самому викрасти у бродяги дерев'яну куксу.

Сістемние мінімальні требованія

 • ОС: Windows 7/8 (8. 1) / 10 (тільки 64-bit)
 • Процессор: Intel Core 2 DUO E6700 @ 2. 66 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000 +
 • ОП: 4 Гб
 • Место на диску: 11. 5 Гб
 • Відеокарта: NVidia GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 4850 або краще (DirectX 11)
 • Звуковая карта: сумісне з DirectX
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more