Закладки

Тейл

Альтернативні назви: Tale

Для того щоб почати грати в онлайн гру Тейл, необхідно пройти реєстрацію нового персонажа. Тейл реєстрація здійснюється покроково. & nbsp;

Крок 1:

& bull; Придумайте ім'я персонажа;

& bull; Введіть пароль;

& bull; Виберіть расу майбутнього персонажа;

& bull; Виберіть стать персонажа.

Крок 2:

& bull; Виберіть портрет персонажа. Згодом змінити зовнішній вигляд персонажа можна;

& bull; Введіть свій e-mail.

Онлайн гра Тейл дає можливість стати представником однієї з шести рас:

& bull; Людиною;

& bull; Ельфом;

& bull; полуельфа;

& bull; Гномом;

& bull; дварфов;

& bull; Хоббітом.

Представник кожної раси володіє унікальними здібностями, притаманними тільки йому. Ельфи відрізняються своєю мудрістю. Гноми наділені добре розвиненими інтелектуальними здібностями. Дварфи дуже сильні і витривалі. У людей все здібності розвинені на однаковому рівні, якимись особливими перевагами вони не володіють. Полуельфа притаманні здібності, як ельфів, так і людей.

Гра Тейл онлайн надає широкий спектр зброї, серед якої:

& bull; коле зброї & ndash; кинджали і списи;

& bull; Ударне зброю & ndash; дубини, молоти, ціпи;

& bull; Ріжуче зброю & ndash; мечі і ножі;

& bull; Рубає зброю & ndash; сокири і сокири;

& bull; стягують зброю & ndash; хлисти і батоги;

& bull; Чарівна зброя & ndash; ціпки;

& bull; Зброя для стрільби & ndash; луки та арбалети;

& bull; Зброя для метання & ndash; метальні списи і дротики;

& bull; Чарівні сфери;

& bull; Щити.

Грати в гру Тейл онлайн стає цікавішим через наявність яких-небудь додаткових можливостей або предметів. Наприклад, у грі існує кілька видів заклинань:

& bull; Заклинання для лікування;

& bull; Заклинання для руйнування;

& bull; Заклинання, які збільшують спритність і повороткість під час бою;

& bull; Заклинання, які покращують броню.

Після того як реєстрація Тейл закінчена, Ви опинитеся на великому шляху, по якому, якщо підете на південь, побачите ліс, а якщо на північ & ndash; то масивні і високі ворота міста Тейл. Саме це і стане відправною точкою в подорож, з якого почнуться всі Ваші пригоди.

Кожна людина вірить в чудеса і казку, в якій би із задоволенням хотів жити. Добре якби повернулися ті часи, коли землю населяли лицарі, гноми, ельфи та інші істоти зі світу фантастики. Безліч людей захотіли б побувати в тілі середньовічного жителя, безстрашного лицаря або добродушного чарівника, який б'ється за звільнення планети від вороже налаштованих створінь. & nbsp;

Опинитися в такій казці Вам допоможе ця браузерна гра. Тейл online дасть Вам безліч можливостей проявити свою особистість і виконати велику кількість різних квестів і завдань. & nbsp;

Грати в онлайн гру Тейл Ви будете в середньовіччі, де всім правлять чарівництво і могутність. Під час подорожей і поневірянь по безкрайніх просторах ігрового світу Ви забуваєте про те, що існують якісь проблеми в реальному житті. Тут Вам доведеться вступити в бій з безліччю ворогів і чудовиськ, бажаючих захопити Ваші землі. & nbsp;

У Тейл грати дуже цікаво, адже саме тут Ви зможеш знайти чарівну силу, оволодіти мистецтвом чаклунства; навчитися полювати, рибалити, битися якими видами зброї і дізнатися ще багато таємниць.

Як і будь-яка інша рольова гра, гра Тейл онлайн має багато квестів. Як і вся гра, вони в основному текстові, тому Вам треба буде спочатку читати і після цього виникають в саму суть того, що відбувається. Щоб правильно орієнтуватися в ігровому просторі і не заблукати в чарівній країні, Вам потрібно буде вивчити локації, тим більше що їх знання знадобиться для успішної гри. & nbsp;

Переміщення в грі відбувається по карті, що значно спрощує гру. Також на допомогу новачкам в процесі гри будуть з'являтися підказки, але перед початком все-таки слід ознайомитися з правилами гри.

Грати в Тейл захоплююче, адже Ви зможете стати воїном чи чарівником. Щоб визначитися з вибором, потрібно всього лише відповідним чином розподілити окуляри характеристики Вашого героя.

Тейл онлайн гра сповнена цікавих подій, на своєму шляху Ви зустрінете мужніх і сміливих лицарів, злих магів і добрих чарівників і відчуєте смак справжніх фантастичних пригод. Реєстрація в грі Тейл подарує Вам можливість пізнати таємниці чарівного світу і відчути радість від мандрів по просторах цього світу.

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more