Закладки

Території: Farming and Fighting

Альтернативні назви:

Territory Farming and Fighting симулятор ферми і в той же час військова стратегія. Тут спрощена графіка наслідує ігри в дев'яностих роках. Озвучено гру якісно, музика не дратує.

Гра на даний момент знаходиться в стадії раннього доступу, але вже зараз проект заслуговує на увагу.

Ви будете керувати тут невеликим селом, яке має всі шанси розростатися до величезного королівства.

Для досягнення успіху вам потрібно:

  • Дослідити околиці у пошуках корисного
  • Слідкувати за тим, щоб поля вчасно засівалися і не забувати про збирання врожаю
  • Будувати нові житлові будинки, щоб населенню було де розміщуватися
  • Дослідити технології
  • Виробляти продукти харчування, зброю та одяг
  • Захищати свої володіння від зазіхання сил зла і монстрів, що мешкають в окрузі

Якщо у вас все вийде, то маленьке селище з усього однією будовою незабаром стане справжнім мегаполісом де проживатимуть тисячі людей.

Для того, щоб розібратися у всьому, перш ніж грати в Territory Farming and Fighting вам не завадить пройти невелике навчання. Без цього ви можете погубити поселення, що розвивається, помилково витративши ресурси не туди.

Вам не потрібно призначати завдання кожному жителю, достатньо вказати задачу і вони самі зроблять все, щоб виконати її. Це спростить управління коли мешканців стане занадто багато, щоб приділяти увагу кожному окремо.

Подбайте, щоб населення не потребувало ні в чому. Крім їжі та основних ресурсів знадобиться потужна зброя.

Землі навколо поселення не такі безпечні як може здатися. Серед рослинності бродить багато злісних створінь, які мріють знищити все живе. Деякі з ворогів дуже великі і злісні знадобляться цілі загони озброєних воїнів, щоби розправитися з ними.

Бойова система не складна, вам лише потрібно вказати мету для атаки і воїни самі подбають про перемогу, якщо їх сил буде достатньо для цього. Якщо загін занадто малий, можливо розумніше буде вибрати втечу, щоб повернутися з великими силами.

Крім виробничих та житлових будівель приділяйте увагу та мистецтву. Побудуйте арт об'єкти, щоб прикрасити територію вашого міста та зробити мешканців щасливішими.

Місто не ізольоване від світу, ви можете налагодити торгівлю з іншими поселеннями. Це дасть можливість позбутися непотрібних ресурсів і придбати те, чого вам не вистачатиме.

Не завжди варто відразу витрачати рідкісні ресурси. Для найскладніших проектів потрібно буде накопичувати їх.

Швидкість гри можна змінювати. Якщо ви добре освоїли керування і встигаєте всюди, можете збільшити швидкість у кілька разів.

Гру розробляє всього одна людина на даний момент, що останнім часом велика рідкість і заслуговує на повагу. Локалізація з цієї причини поки що не дуже добре реалізована, але роботи над цим ведуться, потрібно просто трохи зачекати.

Territory Farming and Fighting скачати безкоштовно на ПК не вдасться, на жаль. Придбати гру можна на порталі Steam або на сайті розробника.

Установіть гру зараз і допоможіть вижити в небезпечній місцевості невеликій групі людей!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more