Закладки

The War Z

Альтернативні назви: The War Z, Війна зет, Війна З

Гра W ar Z поки є темною конячкою, і це практично все, що поки було сказано на офіційному форумі гри. Незважаючи на всі заяви, багато вкрай скептично ставляться до The War Z безкоштовна гра невідомої студії, яка акуратно анонсувала гру в пік популярності моди на гру з дуже схожою назвою Day Z. Але, як виявилося, крім схожого назви, ходячою падла та не припиняється боротьби за виживання, гра Зомбіманія має кілька відмінних особливостей від Day Z.

Перед тим, як грати в W ar Z, переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає таким системним вимогам, як: частота процесора - 2ГГц; ОЗУ -1ГБ; Відеокарта - 128 МБ. & nbsp;

Ви можете зареєструватися в грі W ar Z безкоштовно, це не займе у вас багато часу і не викличе складнощів:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; На головній сторінці виберете пункт & laquo; Зарегистрируйтесь & raquo ;;

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть логін;

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть діючий e-mail;

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть безпечний пароль і повторіть його;

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Виберіть пункт & laquo; Зареєструватися & raquo; і The War Z реєстрація закінчена.

War Z онлайн кине вас у величезний жорстокий світ, заповнений гравцями і зомбі. & nbsp; Поки Війна Z онлайн не вистачає своєї власної ідентичності, чіткого бачення того, що вона може запропонувати як жанр, відповідальний підхід до мікротранзакції або належне здійснення своїх ідей. Ось, наприклад, гра Війна Z онлайн стверджує, що карта дорівнює 100 км & sup2 ;, але ви будете регулярно з'являються в тому ж місці, серед інших, що вижили.

Величезним недоліком гра & nbsp; W ar Z є відсутність голосового зв'язку. Навіть більше, ніж на конкурентоспроможних стрільців, багато користувачів ігри виживання типу Війна Z онлайн покладаються на інтегровану передачу голосу для полегшення геймлея і цікавого, випадкового досвіду між безликими незнайомцями. Це важливий соціальний інструмент, як той, який може розрядити напругу, коли ви й інший вижив зустрітися лицем до лиця в сараї, на покинутій пошті, в лісі і т.

Деякий звучання в War Z онлайн присутній, але, в той же час близькість тексту чату змушує вас тягнути руки до мишки, залишивши вас беззахисним. Це непростимо, що Hammerpoint готовий продати Війна Z онлайн в цьому стані. Елемент користувальницького інтерфейсу, який відображає глобальні речі, як клан, і близькість тексту є незручним, щоб в & nbsp; The War Z грати.

Шкода, що аудіо гріхи Війна Z онлайн так псують гру. Наприклад, коли вірус вражає зомбі, крім своїх піхотинців, інших істот буде абсолютно нечутно при переміщенні. У більшості випадків, гравці War Z онлайн не роблять гучних кроків: вони нез'ясовно мовчки повзають по бруду, густій ​​траві, міським відкритим майданчикам, і тротуару, крім випадків спринту (і навіть тоді музика тиха).

Не будучи в змозі почути зомбі або рухи гравців, & nbsp; The War Z безкоштовна гра робить виявлення загроз гнітюче важко і виключає будь-яку можливість прослуховування, як, наприклад, в & nbsp; Counter-Strike.

Без джерел звуку в Війна Z онлайн складно почути зловісний бій церковних годин, а також гул літака, який неухильно росте в полі. Цим складнощам зі звуком і оточуючими шумами ви будете піддаватися кожні кілька хвилин в гра War Z онлайн і немає, вони не можуть бути відхилені або вимкнені. Навіщо покладатися на такі підроблені стимуляції? Загроза бути вбитим (на рівні Hardcore Mode) або тайм-аут (на нормальному рівні) і втрата ваших передач в обох є природним страхом індукторів. У всякому разі, включення цих дивних ефектів в Війна Z онлайн зраджує абсолютно невелику впевненість у здатності гри налякати вас.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more