Закладки

Thronefall

Альтернативні назви: Тронфал

Thronefall гра поєднує жанри RPG і стратегії реального часу. Для того, щоб грати в Thronefall вам знадобиться ПК або ноутбук. 3D графіка виглядає дуже незвичайно, вона барвиста у мультиплікаційному стилі. Озвучка створює неймовірну атмосферу, музика приємна і не втомить вас, навіть якщо проведете за грою багато часу.

Події гри відбуваються у фентезійному світі. Це дуже гарне місце, але вам доведеться пройти через багато битв для того, щоб зробити його безпечним для всіх мешканців.

Місія не буде легкою, завдань буде багато:

  • Мандруйте і досліджуйте величезний світ
  • Створіть неприступну фортецю і приготуйтеся захищати її
  • Займайтеся фермерським господарством, щоб забезпечити воїнів їжею
  • Поліпшуйте будівлі та розширюйте площу поселення
  • Зміцнюйте армію та поповнюйте її новими бійцями
  • Бійте з переважаючими силами ворогів

Все це і багато іншого, що не увійшло до списку чекає на вас під час гри в Thronefall.

Приступати до виконання покладеної на вас місії найкраще після проходження невеликого навчання. Це не затримає вас надовго, але допоможе розібратися в ігрових механіках та управлінні.

Все, що відбувається, має циклічний характер. Разом зі зміною доби змінюватимуться і ваші завдання. Денний час найкраще використовувати для будівництва та посилення армії, а ніч, час коли потрібно проявити майстерність на полі бою.

Битися доведеться в режимі реального часу. Вам потрібно буде не просто керувати військами, а ще й вести бійців у бій в перших рядах. Діяти необхідно швидко інакше можна програти бій навіть проти слабших супротивників. Які воїни будуть у складі загону, залежить тільки від вас. Вирішуйте, хочете знищувати ворогів у ближньому бою чи розстрілювати з відстані за допомогою цибулі.

Крім бойових навичок важлива і економіка. Кожне рішення може посилити ваше поселення, так і привести до його загибелі. Перед тим, як приймати рішення, намагайтеся передбачити наслідки. Одного разу більше користі буде зміцнення стін, а інший краще витратити ресурси збільшення видобутку провізії. Не варто забувати і про вивчення нових технологій, це надасть перевагу як на полі бою, так і у виробництві.

При кожному проходженні карта генерується випадковим чином, це дозволить грати в Thronefall так довго, як вам захочеться.

Є кілька рівнів складності, буде можливість вибрати відповідний.

Будьте готові до того, що перемагати постійно не вдасться. Навіть якщо програєте швидко, ви станете досвідченішим і наступного разу зможете більш ефективно протистояти натиску ворогів.

Грати в Thronefall можна офлайн. Але для завантаження файлів гри, з'єднання з мережею все ж таки знадобиться.

Thronefall скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Придбати гру можна на порталі Steam або відвідавши сайт розробників. Якщо хочете заощадити, то під час розпродажів можна додати до своєї колекції Thronefall набагато дешевше.

Почніть грати прямо зараз, щоб протистояти злу в казковому світі!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more