Закладки

Техномагів

Альтернативні назви: ТехноЖерці

ТехноМаг online & nbsp; - це безкоштовна багатокористувацька рольова гра яка допоможе тобі поринути у світ фентезі.

Онлайн гра ТехноМаг & nbsp; висуває такі системні вимоги до комп'ютера:

& bull; Операційна система Windows XP / Vista / 7 або Linux

& bull; високошвидкісне Інтернет-з'єднання,

& bull; Процесор: Pentium 4 +1. 6GHz, AMD XP 2500+, AMD Athlon64 2800+

& bull; Оперативна пам'ять 1Gb RAM & nbsp;

& bull; Мінімум 1 Гб вільного простору на жорсткому диску.

& nbsp; щоб грати в гру ТехноМаг онлайн потрібно завантажити клієнт гри & ndash; приблизно 300 мб. Клієнти є різні & ndash; для Windows і Linux, крім того, до кожного клієнта на сайті гри додається докладний опис встановлення та оновлення.

Реєстрація в грі ТехноМаг починається з того, що перед вами розгорнеться об'ємна книга, в якій вам коротко розкажуть про особливості кожної з двох рас і запропонують вам вибрати расу і стать персонажа. Потім ТехноМаг онлайн реєстрація попросить вас ввести:

& bull; ім'я персонажа

& bull; пароль

& bull; адреса вашої електронної скриньки

& bull; вибрати секретне питання

& bull; написати відповідь на секретне питання

& bull; ввести код з картинки

Крім того, ви повинні будете прочитати і прийняти угоду користувача і правила гри. Реєстрація ТехноМаг завершена і можна починати грати.

ТехноМаг онлайн гра занурює вас в світ Елінор, де йде жорстоке протистояння людей і гномів:

& bull; гноми & ndash; більш схильні до техніки і різним механізмам. Їх предмети і артефакти завдають величезної шкоди людям. Уміють самоисцеляться

& bull; люди & ndash; це маги. Вони володіють різноманітними атакуючими і оборонними заклинаннями, а також магією зцілення

Гра ТехноМаг онлайн пропонує користувачам цікаву систему бою. Для того щоб завдати удару або захиститися від атаки противника, ви повинні будете зібрати в ряд кульки одного кольору. Чим більше кульок буде в одному ряду, тим сильніше буде ваш удар. Коли ви почнете грати в онлайн гру ТехноМаг, то ви пройдете спеціальне навчання, яке присвятить вас в тонкощі битв. Однак ви повинні врахувати, що тактика, яка спрацювала на одному противника, може не спрацювати на іншому, тому під час кожного бою вам доведеться розробляти нову стратегію ведення бою.

Крім того, ви можете володіти численними сувоями, еліксирами і особливими сферами, які можуть зробити істотний вплив на хід бою, якщо їх вчасно застосувати. & nbsp;

За перемоги в бою, виконання квестів та інші славні діяння вашого персонажа нагороджують медалями. Ці медалі роблять значний вплив на параметри персонажа і хід бою. Зокрема, вони впливають на вашу ініціативу, підвищують шанс критичного удару, оглушення, люті, дають додаткові заклинання.

На спеціальних зонах, відведених під нападу, ви можете битися з будь-яким гравцем, однак, якщо ваш рівень відрізняється більше ніж на дві одиниці, то досвід за перемогу в бою ви не отримаєте. Боротися ви також можете на спеціальній арені.

Досвід, від якого залежить зростання рівня вашого персонажа, ви також можете отримати, борючись з численними і різноманітними монстрами. За перемогу над кожним монстром ви отримаєте трофеї & ndash; сувої чи унікальні речі. Так само унікальна зброя ви можете отримати, борючись з іншими гравцями.

Після кожного бою вам потрібно буде лагодити свою амуніцію, адже вона може поламатися і зникнути назавжди.

Грати в ТехноМаг дуже цікаво, адже починаючи з п'ятого рівня розвитку персонажа, вам стають доступні чотири професії:

& bull; тайнопісец

& bull; ювелір

& bull; коваль

& bull; алхімік

Досягнувши висот у своїй професії, ви зможете продавати створені вами унікальні товари. & nbsp;

Світ у грі дуже барвистий і продуманий, вас чекає величезна кількість цікавих квестів & ndash; завдань, & nbsp; за які ви будете отримувати трофеї і бонуси.

У ТехноМаг грати & ndash; це з цікавістю провести час, вступити в один з безлічі кланів і знайти там вірних друзів.

Гра Техномагия зробить з кожного справжнього мага!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more