Закладки

Torment

Альтернативні назви: Тормента

Torment online & ndash; це рольова багатокористувацька онлайн гра, в стилі фентезі, де панує неповторна атмосфера темного середньовіччя.

Гра Torment онлайн не вимагає обов'язкової установки клієнта гри, але при бажанні його можна завантажити з сайту і встановити, що дасть додаткові можливості для більш зручної гри. Грати в Torment можна в будь-якому популярному браузері.

Спочатку, онлайн гра Torment, предлагагает безактіваціонную можливість зіграти і прийняти для себе рішення, варто регістртроваться і грати далі чи ні.

Якщо пробна гра сподобалася, то далі для & nbsp; продовження, потрібна не складна Реєстрація Torment: до реєстраційних поля потрібно ввести ім'я майбутнього персонажа, пароль, e-mail, дату народження, вибрати стать, ввести спеціальний код в зазначене поле і завершити всю цю процедуру прийняттям умов угоди. На цьому Реєстрація в грі Torment закінчена, можна продовжити гру!

Отже, у створеного персонажа естьосновне параметри: Досвід, статті, Навички, Модифікатори, Небойові параметри, Титул і Схильність. Зараз детальніше розглянемо всі ці параметри:

Досвід & ndash; його персрнаж буде отримувати в боях;

Стати & ndash; це бойові характеристики персонажа, які впливають на хід бою. Є базової статті (Сила, Життєздатність, Інтелект) і Модельні статті (Інстинкт, Холоднокровність, Стрімкість, Спритність);

Навички & ndash; всі вони діляться на групи (Володіння зброєю, Бойові, Щитові, Загальний розвиток, Мобільність, Медицина, Дресирування, Магія);

Модифікатори & ndash; вони впливають на спеціальні бойові здібності персонажа (Критичний удар, вивертання, Захват, Відображення), крім модифікаторів, є ще антімодіфікатори; & nbsp;

Небойові параметри & ndash; це характеристики не мають прямого впливу на бій (Доблесть, Карма, Рівень, Титул, Клан, Місце народження, Вік і ще кілька);

Титул - він залежить від ступенів карми і доблесті персонажа;

Схильність & ndash; персонажу, яка досягла п'ятого рівня доступна одна з чотирьох схильностей (Світло, Порядок, Хаос, Тьма).

Torment онлайн гра, яка має безліч різних будівель, які находяться в місті Макондо. Ось короткий список цих будівель: Магазин бухло, Банк, Стійло, Бойова Цитадель, Лікарня, Кузня, Біржа, Камінь Війни, Узбережжя.

Крім будівель, в грі багато різних локацій, але найголовнішими з усіх локацій є - Лобне місце і Площа П'яти Кутів.

Гра Torment онлайн має досить розвинену торговельну систему. Тут є: Магазин (в якому можна купити або продати товар), Біржа (тут можна залишити заявку на купівлю-продаж товару), Аукціон і Торги.

В даній грі є чотири види валют. Це: Талери (основна валюта гри), Солід (можна купити за & laquo; реал & raquo;), Крони (аналог солідів, але різниця в тому, що їх не можна передавати іншим персонажам), Нортмаркі (їх отримують за проходження квестів і залучених рефералів).

Для того, щоб грати в гру Torment онлайн ефективно, в арсеналі гри є дуже великий вибір речей і зброї. Ось деякі з представлених в грі речей: Браслети, Броня, Дубини, Кинджали, Кільця, Списи, Мечі, Взуття, Намиста, Рукавички, Пояси, Сережки, Сокири, Шоломи, Щити і багато іншого, не менш корисне для гри.

Природно, як і у багатьох інших іграх, тут є тварини, яких можна приручати, і які будуть допомагати в бою. Управляти тваринам в бою не потрібно, воно самостійно буде приймати рішення & nbsp; виходячи з ситуації, і надавати потрібну допомогу. У всіх тварин є свої характеристики, які впливають на їх бойові здібності, це: Життя, Броня, Урон і Зони удару. Тварина можна купити в Магазині, на Біржі, на Аукціоні або Торгах.

Грати в онлайн гру Torment належить проходячи безліч різноманітних квестів, за проходження яких, будуть даватися певні нагороди.

У грі є можливість приєднатися до Кланам і гільдії, або ж створити їх.

Якщо в процесі гри виникнуть якісь ігрові питання, їх можна задати службі підтримки.

У даному огляді описані далеко не всі можливості цієї гри, там є ще багато цікавих функцій. Від усього цього відокремлює всього лише Torment онлайн реєстрація. Так що, я сподіваюся, в Torment грати буде не нудно! & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more