Закладки

Тормгард

Альтернативні назви: Tormgard

& nbsp;

Тормгард online & ndash; це безкоштовна браузерна гра, в якій повно пригод. Тут є дикі місця, стародавні руїни і темні підземелля, в яких потрібно буде перемагати своїх ворогів, забираючи їх скарби! Вид гри представлений в образі якоїсь ілюстрованої книги, завдяки якій гравець зможе пізнати цей таємничий світ, який наповнений магією і казковими персонажами. & hellip; & nbsp;

Щоб почати в Тормгард грати, потрібна всього лише не непроста Реєстрація Тормгард: потрібно ввести логін, пароль і e-mail до реєстраційних поля. Ось впрінципе на цьому і закінчується Реєстрація в грі Тормгард, можна приступити до вибору свого майбутнього героя. Спочатку потрібно вибрати стать і одну з чотирьох рас & ndash; Людина, Ельф, Карлик, Полуорк. Далі необхідно вибрати вашому героєві майбутню професію. Давайте розглянемо ці професії. Отже:

Людина & ndash; для нього доступні такі професії, як Варвар, Жрець, Воїн, Лицар, Слідопит і Пройда. & nbsp;

Ельф - для нього доступні такі професії, як Воїн, Жрець, Слідопит і Пройда. & nbsp;

Карлик - для нього доступні такі професії, як Жрець і Воїн. & nbsp;

Полуорк - для нього доступні такі професії, як Варвар, Воїн і Слідопит.

Слід зазначити, що онлайн гра Tormgard, дозволяє створити кілька персонажів під одним аккаунтом (це дає можливість грати різними расами і володіти різними професіями).

В онлайн гра Тормгард, кожен персонаж має основні характеристики, такі як Сила, Спритність, Мудрість, Окуляри Життя, Атака і Захист. Підвищуючи в процесі гри рівень цих характеристик, будьте уважні до ихним можливостям, так як, від цього буде залежати & nbsp; ваша подальша боєздатність. Крім зазначених характеристик, не варто забувати про такі показники, як рівень і кількість досвіду. & nbsp;

Грати в гру Тормгард онлайн, належить гравцеві в чудових і загадкових & nbsp; локаціях, які повні небезпек і пригод. Ігрові локації Tormgard online діляться на три типи: Місто, Простори і Підземелля. Кожна з цих локацій, має свої особливості і призначення:

Місто - це місце, звідки герой починає свій шлях у даній грі.

Простори & ndash; тут, вам належить пройти крізь зелені луки, похмурі ліси, смердючі топи і небезпечні гори. Тут можна знайти скарб, наштовхнутися на пастку або зустріти ворогів, перемігши яких герой отримає золото, досвід і трофеї, які можна буде потім продати, по поверненню в місто. Однією з особливостей цієї локації, є її безпека.

Підземелля & ndash; це таємні місця, в які можуть потрапити далеко не всі смертні. Тут, окрім звичайних ворогів, живуть сильні елітні монстри і боси. Кожне підземелля має свою серію міні-квестів, пройшовши які, у вашого героя буде можливість вступити в бій з головним босом цього підземелля, за перемогу над яким, буде щедру винагороду.

Тормгард онлайн гра, має так звані, Випадкові зустрічі: Бій (поєдинки з ворогами і монстрами), Нещасний випадок (можливість потрапити в пастку) і Вдала знахідка (знайдене кількість золота, у багато разів більше отриманого за поєдинки). & nbsp;

Гра Тормгард онлайн має свою валюту, це золото і платина.

Ну що, у вас з'явилося вже бажання грати в онлайн гру Тормгард? Якщо так, тоді Тормгард реєстрація чекає на вас!

І на останок можна сказати, що грати в Тормгард буде досить цікаво. & nbsp;

Так що, не втрачайте час, доведіть всім, що ви кращий! & nbsp;

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more