Закладки

Total Tank Generals

Альтернативні назви:

Total Tank Generals тактична покрокова стратегія. Пограти ви зможете за допомогою вашого ПК, вимоги до обладнання не надто великі. Графіка досить хороша для гри цього жанру і не викликає нарікань. Усі бойові одиниці правдоподібно озвучені, а музика допоможе створити атмосферу битв Другої світової війни.

Друга світова війна серед усіх сучасних конфліктів цікава багатьом стратегам різноманітністю застосовуваної зброї та техніки. Деякі операції цього жорстокого протистояння і зараз застосовуються для навчання сучасних офіцерів.

Вам випаде унікальна можливість віртуально взяти безпосередню участь у конфлікті, що стався в минулому столітті. Візьміть на себе керівництво однієї з фракцій на свій вибір і приведіть ваші армії до перемоги.

Для перемоги використовуйте всі можливості:

  • Знищуйте запаси ворогів і візьміть під свій контроль території багаті на копалини
  • Контролюйте транспортні вузли, щоб полегшити логістику
  • Вибудовуйте свої підрозділи в бойові порядки перед боєм
  • Об'єднуйте загони, щоб покращити їхні бойові можливості

Це лише невеликий список того, чим вам належить займатися. Управління буде зрозуміле всім любителям покрокових стратегій, а для новачків передбачено невелике навчання на початку гри.

Гра схожа на відому настільну стратегію Риск, але при цьому цікавіша і дає більше можливостей гравцеві.

Бойові юніти представлені у вигляді окремих одиниць-фішок на полі бою. Битва відбувається на території розділеної шестикутними осередками. Кожен юніт може зробити пересування на кілька клітин за хід і зробити атаку ворожого загону. По дорогах пересування відбувається на більше клітин ніж по пересіченій місцевості, враховуйте це. Ваші загони та загони супротивника ходять по черзі. Поспіху немає, можна ретельно обміркувати кожен хід та кожну дію. Враховуйте рельєф місцевості та рослинність, важка техніка втрачає ефективність у лісі чи горах, а піхота вразлива на відкритій місцевості. Річки і струмки можна долати мостами або вбрід по мілководді, але з меншою швидкістю.

Як і в реальних битвах тут недостатньо мати сильнішу армію, потрібен ще й талант полководця. Використовуйте слабкі місця супротивника та навколишню місцевість, щоб перемогти.

Крім одиночної кампанії, де вашим противником буде ІІ, доступний мережевий режим проти ваших друзів або випадково обраних противників.

Якщо вам набриднути грати в Total Tank Generals, спробуйте себе в ролі розробника. Створіть власні кампанії завдяки зручному редактору. Грайте самі та поділіться вашими сценаріями з іншими гравцями.

Total Tank Generals скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Для того, щоб придбати гру, відвідайте портал Steam або перейдіть на сайт розробників. Ціна за гру зовсім невелика і, можливо, прямо зараз вона продається з величезною знижкою.

Почніть грати, щоб взяти участь у найвідомішій військовій кампанії минулого сторіччя!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more