Закладки

Total War: Medieval 2

Альтернативні назви:

Total War: Medieval 2 друга частина стратегії, що завоювала популярність у гравців по всьому світу. Грати в Total War: Medieval 2 можна на мобільних пристроях. У грі чудова 3d графіка виглядає дуже реалістично. Озвучена гра якісно музика не втомлює навіть під час тривалої гри.

Середньовіччя, це період у Європі коли відбувалося безліч конфліктів. Кожен землевласник мав власну армію і нерідко ворогував із сусідами. Крім цього, часто відбувалися більші конфлікти на релігійному ґрунті або просто заради розширення кордонів держав. Військові зіткнення іноді торкалися і сусідніх континентів. Про той багатий на події період історії можна розповісти багато чого.

У грі представлено 17 фракцій, але спочатку вам буде доступно лише кілька. Не потрібно засмучуватися з цього, почавши грати ви зможете розблокувати й інші.

Тут успішно поєднуються два жанри, стратегії реального часу та покрокової стратегії. Про успіх можна судити з того, на скільки платформах дана гра доступна. Дуже добре, що ігри такого рівня почали все частіше з'являтися на мобільних пристроях.

Завдання звичні для більшості стратегій:

  • Дослідіть околиці у пошуку будівельних матеріалів та інших цінних ресурсів
  • Розширюйте та покращуйте ваше місто фортеця
  • Вивчайте технології, щоб отримати перевагу над противником
  • Створіть численну і добре озброєну армію
  • Перемагайте ворогів на полі бою
  • Займайтеся торгівлею та дипломатією

Далі буде трохи докладніше про це.

Традиційно перший час краще приділити облаштуванню фортеці та постачанню ресурсів. Зміцніть оборону. Тільки після цього можна відправляти загони у більш дальні походи.

У грі присутні багато знаменитих битв та військових кампаній тих часів. Вибрати буде з чого. Про знамениті битви представлені у грі ви напевно вже чули.

Пересуваються загони по карті в покроковому режимі, а під час битв гра переходить у режим реального часу. Це досить незвичайне рішення найчастіше у стратегіях все буває навпаки. Коли почалася битва краще не зволікати, швидкість та ефективність командування принесуть вам перемогу.

Не варто забувати про дипломатію, особливо якщо проти вас воює кілька ворогів. Таким чином, можна буде частину з них зробити союзниками і направити всі сили на інших.

Економіка теж вимагає вашої уваги. Неможливо створити потужну армію без сильної економіки. Війна дуже дорого коштує, це відомий факт.

Для гри не потрібне постійне підключення до інтернету. Це дасть можливість насолоджуватися ігровим процесом, перебуваючи де завгодно.

Total War: Medieval 2 скачати безкоштовно на Android, на жаль, немає можливості. Придбати гру можна, відвідавши портал google play або скориставшись сайтом розробників. Крім основної гри, можна буде розблокувати і велике доповнення, яке принесе ще багато кампаній і понад 20 додаткових фракцій.

Почніть грати прямо зараз, щоб стати правителем і воєначальником у дуже неспокійний час!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more