Закладки

Travian

Альтернативні назви: травиан

На початку ви володієте однією невеликим селом всього з одним будівлею. У TRAVIAN існують чотири види ресурсів: деревина, глина, залізо і зерно. Перш ніж ви перейдете до будівництва будинків, слід подбати про видобуток ресурсів. Після того, як ви налагодите виробництво ресурсів, можна перейти до розвитку центральної частини вашого села. Побудувавши склад і комору, ви зможете зберігати більше ресурсів, а тайник допоможе захистити їх від набігів супротивників. У світі TRAVIAN ви не самотні. Тут ви граєте разом з тисячами інших гравців. Найбільш важливими для вас є гравці з околиць вашого села. Карта дозволяє вам ознайомитися з розташуванням інших гравців поблизу ваших поселень.

& nbsp;

Інтерфейс

Огляд: Тут ви знайдете ваші ресурсні поля

Село: У центрі села можна будувати будівлі

Карта: Тут ви можете ознайомитися з околицями села

Статистика: Таблиці з досягненнями гравців

Звіти: Інформація про всі події у вашому селі

Повідомлення: Відправлення та читання особистих повідомлень

Тепер ви володієте всіма необхідними знаннями для початку гри. Почати гру ви зможете відразу після реєстрації. & nbsp; & nbsp; & nbsp;

Римляни

Легіонер-

Легіонери & mdash; проста й універсальна піхота римлян. Бойові одиниці цього виду військ багатосторонньо розвинені: вони добре проявляють себе як в атаці, так і в захисті. Але, все ж, їх основне призначення & mdash; захист поселень Римської Імперії від кінних загонів супротивника.

& nbsp;

Передумови для дослідження: Нет

Передумови для тренування: Казарма

Преторіанец-

Преторіанці проходять тривале навчання навичкам ведення оборони для подальшої служби при Сенаті в якості лейб-гвардії. Свою легендарну славу вони заслужили завдяки відмінному вмінню ведення ближнього бою проти ворожої піхоти. Однак преторіанци не здатні до потужної атаки, а також не настільки вмілі і сильні в обороні проти кавалерії, як їх брати по зброї & mdash; легіонери.

Передумови для дослідження: Академіяуровень 1, Кузня обладунків рівень 1

Передумови для тренування: Казарма

& nbsp; имперіанець -

имперіанець & mdash; одиниця атакуючих військ Рима. Він швидкий і сильний в атаці, ніж наводить жах на захисні загони супротивника.

Однак, за все потрібно платити - навчання імперіанцев досить тривало і обходиться дорого.

Передумови для дослідження: Академія рівень 5, Кузня зброї рівень 1

Передумови для тренування: Казарма

Кінний разведчік-

Розвідувальна одиниця Риму. Досить швидкий солдатів, однак, споживає 2 одиниці зерна на годину. Точні відомості про кількість військ противника і його оборонних спорудах & ndash; запорука успіху в будь-якій війні. Тільки розвідник здатний непомітно проникнути у ворожу село і отримати потрібні відомості про захист і кількості ресурсів.

& nbsp;

Якщо в поселенні супротивника немає розвідників, то розвідувальна операція залишається не розкритою.

& nbsp;

Передумови для дослідження: Стайня уровень1, Академія рівень 5

Передумови для тренування: Стайня

Кіннота імператора-

Це стандартна кавалерія римлян, підходить для набігів і раптових швидких атак. Загони кінноти імператора не так стрімко, як галльські громи, але сильні в нападі та захисті, ніж наводять жах на непідготовленого супротивника. Однак потрібно мати на увазі, що забезпечення коня та вершника обходиться не дешево!

Передумови для дослідження: Стайня уровень10, Академія рівень 5

Передумови для тренування: Стайня

Таран-

Таран є важким знаряддям для підтримки римської піхоти і кавалерії. Його завданням є руйнування римської стіни, галльську огорожі або земляного валу германців. Тим самим використання таранів полегшує безпосередні завдання піхоти і кавалерії. Але тарани не варто пускати в атаку без підтримки інших військ, адже самі по собі вони слабкі.

Чим вище і міцніше захисні укріплення, тим більше потрібно таранів для їх руйнування.

& nbsp;

& nbsp; Передумови для дослідження: Академія рівень 10, Майстерня рівень 1

& nbsp; Передумови для тренування: Майстерня

сенатор-

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more