Закладки

Triviador

Альтернативні назви: Трівідатор

Гра Triviador є браузерної грою, яка поєднує в собі володіння знаннями в різних областях і битви.

У браузерної онлайн грі Triviador реєстрація здійснюється через офіційний сайт гри, а також є можливість зареєструватися через популярну соціальну мережу в Інтернеті - Фейсбук. Реєстрація в грі і інтерфейс сайту представлені англійською мовою.

Для того, щоб зареєструватися на сайті гри Triviador Вам необхідно буде зробити наступні дії:

1) Знайти офіційний сайт Triviador, використовуючи при цьому будь-який пошуковик, який вам відомий. Наприклад, Яндекс.

2) Після того, як Ви відкриєте сайт, перед Вами відразу почнеться завантаження гри.

Грати в гру Triviador зберігаючи всі свої досягнення, можуть тільки зареєстровані користувачі гри. Враховуючи те, що дана гра є браузерної, то найбільше уваги приділіть підключенню до високошвидкісного Інтернету.

У браузерної грі Triviador грати Ви будете чоловічком, якому дадуть свій колір і у Вас буде свій замок.

Битви в Triviador online незвичайні. Для битви вибирається два противника. Це можете бути Ви з кимось або ж інші два гравці.

В якості дуелі Вам буде дано питання, на який потрібно відповісти за дану кількість часу. Хто відповідає на це питання правильно, той і виграє. Після відповіді відбувається бій, де переміг вбиває програв і займає його місце.

У грі перед Вами буде представлена ​​карта Землі, яку Ви повинні завоювати. Чим більше буде у Вас перемог, тим більше Ваших чоловічків буде розміщено на карті, і відповідно Ви станете переможцем.

Питання в грі досить прості. Вони беруться з різних сфер: починаючи від історії і закінчуючи популярними мультфільмами.

Браузерна онлайн гра Triviador безкоштовно подарує Вам можливість перевірити свої знання, а також можливість завоювати весь світ за допомогою свого персонажа.

Реєструйтеся в грі Triviador і зберігайте свої результати.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more