Закладки

Unity of Command

Альтернативні назви:

Unity of Command покрокова стратегія, в яку можна пограти на ПК. Графіка тут спрощена та схематична, але це зовсім не псує гру. Озвучка хороша, музика сприяє концентрації уваги на ігровому процесі.

Розробники при створенні цього проекту надихалися настільними іграми. Перед вами гра, яка багато в чому схожа на популярний Ризик.

Події у грі відбуваються у східній Європі у розпал Другої світової війни. Виберіть одну зі сторін і спробуйте перемогти. Навчання на початку гри значно підвищить ваші шанси на успіх.

  • Забезпечте воюючу державу всіма необхідними ресурсами
  • Побудуйте сильну армію яка дозволить конкурувати на полі бою
  • Знищуйте війська противника і боріться за контроль над територією

Це основні завдання, якими належить займатися, коли ви гратимете в Unity of Command.

Хоч на перший погляд гра може здатися простакуватою, не варто помилятися, перед вами відмінна стратегія, в якій не доведеться нудьгувати. Гра затягує легко захопитися та втратити рахунок часу.

Ходи виробляються по черзі із противником. Поспіх немає, можна обміркувати кожен хід перш ніж пересунути свої армії-фішки по ігровому полю.

Намагайтеся використовувати рельєф місцевості та рослинність для покращення шансів на перемогу ваших загонів. Деякі війська отримують бонус, перебуваючи на пагорбі або навпаки, коли їх приховує ліс. Для доставки військових вантажів, навпаки, переважно наявність доріг. Логістиці у грі приділено окрему увагу. Армія матиме краще постачання, воює значно ефективніше.

Чисельність має значення. Чим більшу частину карти ви будете тримати під контролем, тим простіше буде створювати нові загони, оскільки контрольовані міста дають додаткові ресурси. Але не варто відразу кидати всі сили на місто, навколо якого у ворога зосереджені великі сили. Подивіться на карту і подумайте, можливо є напрямок, в якому просунутися буде легше. Але бувають ситуації коли лобового штурму не уникнути. У цих випадках намагайтеся зосередити в зоні битви якнайбільше загонів.

На результат битви впливає і погода. Під час злив дощів важка техніка стає дуже вразливою через знижену маневреність. Область в якій загін може пересуватися, і атакувати буде підсвічена жовтим кольором після того, як ви виберіть на карті підрозділ.

Артилерія та авіація гірше працює в туман та хмарну погоду. Враховуйте метеорологічні умови, коли готуєтеся до наступальних чи оборонних дій.

Отримуючи досвід ваші воїни стають сильнішими і можуть підвищити рівень з часом. Намагайтеся не даремно жертвувати підрозділами рівень яких незабаром може бути підвищений. Вищий рівень означає більше можливостей на полі бою.

Unity of Command скачати безкоштовно на ПК, не вийде, на жаль. Придбати гру ви можете на порталі Steam або на офіційному сайті.

Встановлюйте гру прямо зараз, щоб перевірити свої навички полководця!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more