Закладки

Unsung Heroes

Альтернативні назви: Unsung Heroes

Unsung Heroes online - безкоштовна багатокористувацька рольова гра в стилі фентезі з унікальною графікою.

Онлайн гра & nbsp; Unsung Heroes висуває такі мінімальні системні вимоги до комп'ютера гравця:

1. Підключення до мережі Інтернет.

2. Наявність браузера, що підтримує технологію Flash.

3. Наявність актуальної версії Flash Player.

4. Роздільна здатність дисплея 1024 на 768 пікселів і вище.

Розробники гри не рекомендують грати в цю гру в інтернет-оглядачі Opera.

Реєстрація в грі Unsung Heroes дуже швидка & ndash; вам потрібно тільки ввести свій і-мейл і прийняти угоду користувача. Подальші вказівки по Unsung Heroes & nbsp; онлайн & nbsp; реєстрація & nbsp; будуть вам вислані на вказану адресу електронної поштової скриньки. Реєстрація & nbsp; Unsung Heroes & nbsp; не потрібна, якщо у вас є свої сторінки в таких соціальних мережах, як Вконтакте і Facebook & ndash; ви можете увійти в гру, використовуючи свій аккаунт.

Unsung Heroes онлайн гра володіє унікальною графікою, що нагадує комікси. Однак це не виключає того, що світ Артанг дуже якісно опрацьований і має безліч різноманітних локацій & ndash; від міста Фрі-Порта, до печер і підземель. & nbsp;

Коли ви почнете грати в гру Unsung Heroes онлайн, то ваш персонаж може належати одному з чотирьох класів:

& bull; воїн

& bull; клерик

& bull; рейнджер

& bull; маг

Однак тільки від вас залежить, які вміння персонажа ви будете розвивати. Гра Unsung Heroes онлайн має особливість & ndash; це набір карт, якими ви будете володіти. Саме від них залежить ваше спорядження, зброя, клас персонажа. Якщо вам щось не сподобається, завжди можна купити або виграти в бою нову карту і почати діяти зовсім по-іншому.

Система бою в грі покрокова. Ви можете битися як на арені, так і виконуючи різноманітні завдання. Більше того, найнебезпечніші й хитромудрі монстри вміють координувати свої дії і можуть нападати на вас цілою групою. Поля боїв різні і мають різні особливості, наприклад, перешкоди, точки сили, які надають персонажеві енергії, точки входу & ndash; виходу. Ви можете ходити, літати, стрибати, атакувати і використовувати свої вміння. & nbsp;

Коли ви будете грати в онлайн гру Unsung Heroes, то вас чекатимуть різноманітні завдання, які вам буде давати:

& bull; Коло Сили

& bull; Сталевий Легіон

Ці дві організації відають магами і воїнами відповідно. Вам не дадуть відразу завдання, трофеєм до якого буде якась унікальна річ. Спочатку ви повинні будете заслужити певну репутацію. Якщо ви виконуєте завдання для Круга Сили, то ваша репутація в Сталевому легіоні буде страждати і навпаки. & nbsp;

Ваш персонаж матиме спеціальні окуляри слави, від яких залежатиме ставлення жителів світу. До титулу персонажа ви так само можете отримати ще й епітети, наприклад, Великий, Справедливий, Жетвопріносящій або ж Безісвесний, Скромний. Від титулу персонажа залежать так само його можливості & ndash; вступити в клан, брати участь у боях на Арені.

Коли ви будете в Unsung Heroes грати, то зіткнетеся з розвиненою економічною системою. По-перше, всі ресурси в грі є вичерпним, і гравці повинні їх відновлювати. По-друге, на ринках ви зіткнетеся з різними варіантами ціноутворення, з демпінгом, дефіцитом та іншим. По-третє, ви зможете створювати унікальну зброю і торгувати ним.

Ви можете створювати торгові шляхи між містами світу, також торгувати з кланами, використовувати економічну експансію і нападати на інші міста.

Грати в & nbsp; Unsung Heroes захоплююче, тому що тільки від ваших дій залежить і ставлення інших персонажів до вашого, ви можете розвиватися, не обмежуючись тільки однією гілкою розвитку, а так само просто отримувати задоволення від гри.

Система розвитку персонажа в грі & ndash; безуровневая, так само в грі відсутня конфлікт рас і сторін і тільки від вас залежить, з ким ви будете боротися.

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more