Закладки

Венеціанці

Альтернативні назви: Veneciancy

Венеціанці online & ndash; новий продукт відомої своїми онлайн іграми компанії BigPoint. Розробники цієї студії намагаються випускати ігри, максимально широко охоплюючи різні жанри і категорії ігор, для того щоб забезпечити всіх любителів онлайн ігор якісними опрацьованими проектами.

Серед ігор BigPoint є як стратегічні, військові, так і динамічні і пригодницькі, а онлайн гра Венеціанці - купці Середземномор'я є суто економічною стратегією, яка обов'язково припаде до душі всім цінителям неспішних і продуманих економічних ігор.

Реєстрація в грі Венеціанці & ndash; необхідний крок для того щоб почати побудову своєї власної торгової імперії. Як і в інших іграх від BigPoint, у проекті Венеціанці & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; реєстрація зроблена максимально простою і швидкою. Для того щоб почати грати в гру Венеціанці онлайн у вас є дві можливості & ndash; або заповнити спеціальну форму, вказавши в ній свій ігровий нік, пароль, контактну адресу електронної пошти і день свого народження, або ж увійти в гру за допомогою облікового запису в соціальній мережі Facebook. Враховуючи що на сьогодні практично кожна людина, що має доступ в інтернет, зареєстрований в Facebook, другий варіант виявиться дуже зручним для більшості бажаючих грати в онлайн гру Венеціанці. Якщо ж ви вирішили зареєструватися по-старому, то вам цікаво буде дізнатися, що гра запитує день вашого народження для того щоб заохотити гравця в день іменин, надавши особливі бонуси & nbsp; і можливості, для ігор від BigPoint це постійна практика. Реєстрація Венеціанці в будь-якому випадку не відніме у вас багато часу, і ви зможете приступити безпосередньо до гри & ndash; онлайн гра Венеціанці повністю браузерная і для початку побудови своєї економічної кар'єри не потрібно завантажувати і встановлювати жодних клієнтів.

Венеціанці онлайн гра володіє обширним ігровим світом з безліччю локацій і можливостей для розвитку. Вже на самому початку, а стартуєте ви в невеликому портовому містечку, у гравця просто розбігаються очі від кількості всіляких будівель, які можна відвідати, різноманітних ігрових ресурсів і доступних завдань. Окремо варто відзначити відмінну графічне оформлення гри - гра Венеціанці онлайн володіє ретельно & nbsp; і з любов'ю до деталей опрацьованими ігровими локаціями, в яких акуратно намальовано кожна будівля і кожна іконка. Подібне ставлення до візуального оформлення дійсно переносить гравця у часи середньовічної Венеції.

Чим же вам належить займатися в такому красивому і повному можливостей світі? Раз гра економічна, то відповідно і завдання будуть відповідними & ndash; побудувати певну будівлю, необхідне вашому місту на даному етапі розвитку, привезти з одного порту в інший певний товар, захистити місто від нападу розбійників або відвоювати чуже поселення. Всі завдання супроводжуються тематичними сюжетами & ndash; вам не просто належить перевезти об'єкт з пункту А в пункт Б, а, приміром, доставити ящик дорого вина в подарунок міру сусіднього міста, для того щоб забезпечити його прихильність і отримати можливість вести торгівлю.

Окремої згадки заслуговує розвинена система весіль, завдяки якій ви зможете створити цілу власну династію, яка цілком може переплюнути за багатством і впливовості навіть королівську сім'ю. Як бачите, грати в Венеціанці цікаво і захоплююче, подібний проект ніяк не може залишити байдужими до себе всіх любителів економічних стратегій, тим більше що в Венеціанці грати можна абсолютно безкоштовно.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more