Закладки

Війни Русов

Альтернативні назви: Wars Rus

Війни Русів Online & mdash; багатокористувацька стратегічна браузерна онлайн-гра на безкоштовній основі, що радує нас досить незвичайним сеттінгом. Онлайн гра Війни Русів оповідає нам про історію стародавньої Русі, її таємницях і особливих і неповторних її закутках. & nbsp; Останнім часом з ігрового конвеера все частіше і частіше сходять подібні & nbsp; ігри, викликано це тим, що популярність їх серед ігровков країн СНД зростає. Все тому, що кожен з тих, хто грає в подібні ігри хоче долучитися до неповторною і автентичної культурі рідної історії. І варто сказати, що саме ця гра може якісно вам у цьому допомогти.

Реєстрація в грі & nbsp; Війни Русів досить проста і не забере у вас багато часу. Для того, щоб почати грати в гру Війни Русів онлайн, вам необхідно ввести ім'я користувача, адресу електронної пошти та пароль від аккаунта. Пізніше на вашу пошту прийде лист, що повідомляє вам, що реєстрація Війни Русів завершена і тепер ви можете почати грати в онлайн гру Війни Русов. Не дивлячись на те, що гра сама по собі браузерная, це аніскільки не заважає їй мати свій власний клієнт, простий і легкий, що не може не радувати.

На самому початку гри ви маєте право вибрати націю, яку будете представляти. За великим рахунком, вибір не особливо-то і величезний. У вашому розпорядженні знаходиться можливість приєднатися до Русам або ж дітям степу і вітру & mdash; Кочівникам. Руси, варто сказати, є основною нацією в грі і ведуть осілий спосіб життя. Кочівники ж тільки тим і займаються, що носяться від фортеці до фортеці в пошуках тих, кому все ще занадто добре і заможно живеться, щоб благополучно на них нажитися. Воїни Кочівників дуже дешеві у виробництві і найбільш численні. Це одне з багатьох відразу кидаються в очі історичних відповідностей, завдяки яким можна сміливо констатувати, що гра зроблена на совість. Ті ж кочівники позбавлені можливості оборонятися у фортецях, тим самим розробники збалансували переваги обох протиборчих фракцій. Війни Русів онлайн гра, яка обов'язково змусить вас поворушити мізками.

У грі нам надається можливість вибрати одну з декількох локацій: Правило Орди, Початок Русів або Дике Поле. Потрібно сказати, що якщо ви новачок в грі, то Дике Поле підійде саме для вас. Для інших же, уже пошарпаних і перевірених часом і боями гравців вибір буде залежати від стилю гри і фракції, яку вони для себе обрали.

Радує історична правдивість військових юнітів, яких в грі предостатньо, при чому кожна різновид володіє певними властивими тільки їй позитивними і негативними сторонами. В принципі, залежать вони конкретно від місцевості, на якій ви приймаєте або розв'язуєте бій.

Починаючи грати в Війни Русов, у вашому розпорядженні буде невеличке село, яку вам необхідно буде пильно захищати від набігів, а з часом і зводити величезні Гради & mdash; тодішні мегаполіси, неприступні і зачаровують своєю міццю.

В принципі, гра Війни Русів онлайн влаштована так, що якщо тактика вогню і меча вам чужа або ви хочете перестрахуватися і бути на всі сто відсотків упевненими в перемозі, то все, що вам потрібно буде зробити & mdash; це просто підкупити ворожого чиновника і тоді ваші шанси на успіх помітно збільшаться.

У Війни Русів грати за представників стародавнього князівства Руського підкуповує ще й тим, що з самого початку гри в и стаєте повноправним носієм княжого титулу. У вас в підпорядкуванні буде знаходитися певний штат ваших селян, кілька будиночків і кріпаки, прямо як в стародавній Русі.

Гра Війни Русів онлайн є безкоштовною, але ви завжди можете придбати клієнт, в якому розробники помітно поліпшили графічну складову гри, тим самим забезпечивши вам ще більше занурення у світ, сповнений загадками рідної історії. Варто зауважити, що на цьому переваги вкладання реальних грошей закінчуються, і це не може не радувати.

Отже, якщо історія вам не чужа, якщо всередині вас тече кров великих князів або володарів степів і братів вітру, то чи не баріться і обов'язково грайте в цю прекрасну гру. Тепер історія стала дійсністю!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more