Закладки

Час імперій

Альтернативні назви: Timeage

Час Імперій Online & ndash; безкоштовна багатокористувальницька браузерна онлайн-гра, виконана в жанрі глобальної стратегії. Багатьом знайомий такий шедевр ігровий промисловості, як & laquo; Цивілізація & raquo ;, так от онлайн гра Час Імперій онлайн є його дальнім онлайн-родичем. Вся історія крутиться навколо постійного протистояння протиборчих міст і держав, об'єднаних в клани, що починається з давнього періоду і йде у своєму розвитку в далеке майбутнє.

Реєстрація в грі Час Імперій проста і зрозуміла кожному та забере у вас абсолютно небагато часу. Все, що вам потрібно зробити & ndash; ввести ім'я гравця для входу в гру, пароль для забезпечення безпеки входу та адресу вашої електронної пошти, на який через деякий час ви отримаєте повідомлення про те, що регістраціяВремя Імперій завершена.
Час Імперій онлайн гра, абсолютно не вибагливі до технічних характеристик вашого комп'ютера, адже для того, щоб насолодитися ігровим процесом, вам необхідний абсолютно будь-який комп'ютер, що підтримує можливість виходу в мережу інтернет і встановлений на ньому браузер.

Починаючи грати в онлайн гру Час Імперій, ви виступаєте в ролі мудрого правителя, у розпорядженні якого знаходяться декілька міст. У ваші обов'язки входить повний спектр питань управління вашими землями: від споруди різноманітних будівель та досліджень, до оголошення війни, встановлення миру, порятунку нації від різноманітних епідемій, таких як чума або мор. Гра є покрокової і у вашого персонажа є певна кількість очок дії в день, яке він може витратити. На кожну споруду, дослідження або що-небудь інше затрачається певна кількість часу.

Звичайно ж, обравши агресивний шлях розвитку, ви відразу ж можете піти війною на яке-небудь слабеньке сусіднє плем'я, але досвідчені гравці рекомендують, починаючи грати в онлайн гру Час Імперій, перш всегодумать про зміцнення мощі свого поселення.
В основному більшість споруд приносять вам певний дохід у вигляді тих чи інших ресурсів, наприклад, академії накопичують & laquo; знання & raquo ;, використовуючи які, можна досліджувати нові технології. Так само як і в більшості глобальних стратегій, що мають хронологічну складову, в грі присутній поділ на технологічні епохи. Так само, необхідно не забувати про добробут своїх підопічних, наприклад, продукти харчування витрачаються на підтримку життєздатності городян і війська, за золото можна купувати будівлі і отримувати доступ до особливих здібностям. Так само, як і в & laquo; Цивілізації & raquo ;, в грі є загальний рівень благополуччя ваших земель. Якщо він низький, то остерігайтеся того, що ваші піддані будуть емігрувати в сусідні землі.

Продовжуючи грати в Час Імперій, витративши небагато часу на розвиток держави, можна сміливо братися за приведення у справу політичної та військової системи вашої держави. Тут ви можете наймати різноманітних героїв, що володіють певною місією і унікальних для кожної епохи.

Ігровий процес є дуже динамічним і спочатку контроль всіх навколишніх земель і своєї власної держави може здатися досить складною витівкою. & nbsp; Але з часом до цієї метушні стає дуже легко звикнути і тоді вже від вашої уваги не вислизне жодна, нехай навіть і найменше, зміна.

Варто бути уважними при контролі своїх земель, адже якщо, приміром, гарнізон міста буде заповнений вщерть, то будівництво військових юнітів в ньому відразу ж припиниться. Приємно радує в грі можливість вести дипломатичні переговори. Правда, є одна особливість: вести переговори можливе тільки з тими державами, в яких у вас є свій посол, і по завершенню цих самих договорів, ваш посол зникає.

Прекрасно реалізована в грі кланова система, що дозволяє кожному гравцеві відчути всі переваги гри і насолодитися ігровим процесом разом з товаришами. Але є одна, на перший погляд, очевидна особливість, але Задоволені не явна для ігор подібного жанру: об'єднуватися в клан гравці можуть тільки за умови, що їхні землі знаходяться в найближчому сусідстві. А це означає, що якщо ви вирішили змінити клан, вам необхідно буде перебратися в інше місце для того, щоб не нажити собі проблем з сусідами.

Гра Час Імперій грати в яку вам буде не тільки весело, але й цікаво, очікує нових героїв, і якщо ви один з них & ndash; реєструйтесь і доведіть, що гідні стати справжнім героєм, здатним повторити долю Олександра Македонського.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more