Закладки

War Commander: Rogue Assault

Альтернативні назви: Вар Коммандер

Ігра War Commander: Rogue Assault для фанатів військових баталій.

Амеріканскій розробник Kixeye на своєму рахунку має кілька успішних проектів, і War Commander: Rogue Assault доповнив цей список. Робота над новою ММО стратегією для мобільних пристроїв тривала кілька років (2014-2016 р м). Зате сміливо можна сказати, що іграшка сподобається шанувальникам жанру, які не упускають можливість взяти під своє командування сильне військо. У продукту кілька приємних особливостей, які вигідно виділяють його з маси схожих:

  • Отлічно працює на всіх платформах.
  • Подойдет звичайний 3G і середньої швидкості пакет.
  • Есть 6 варіацій налаштувань графіки, які автоматично підбираються, залежно від використовуваного пристрою.

Каждий може War Commander: Rogue Assault скачати безкоштовно, але можливість покупок теж передбачена. Втім, витрачати гроші ніхто не змушує, і цілком можна обійтися тим, що доступно безкоштовно. До речі, скачати War Commander: Rogue Assault на комп'ютер теж можна, і це ще один плюс на користь гри.

Небольшая передісторія.

Действітельность, в якій виявляється гравець, відноситься до недалекого майбутнього, коли світова економіка впала. Це призвело до тотальної безробіття, а це спричинило за собою голод. Люди вийшли на вулиці, але незабаром мирні повстання змінилися агресивними колотнечею. Влада втратили контроль над ситуацією, злочинність зашкалила, кількість банд зросла.

Получів доступ до зброї, особливо сильні угруповання перекроїли Європу, оголосивши захоплені території вільними державами. Прийшов час нової диктатури, більш жорстокою, ніж будь-коли. Завдання гравців очолити військову базу і знищити одного з найбільш кровожерливих генералів, не давши йому поширити свій вплив на інші землі.

Ваші дії в грі.

Ігра War Commander: Rogue Assault розвивається по двох гілках:

  • Обустройство і зміцнення бази
  • Участіе в PVE і PVP сраженіях

Вам будуть доступні три основних ресурсу метал (без нього не буде поліпшень), Торіум (аналог металу, але більш просунутий), нафта (допомагає юнитам відновлюватися після боїв). Це добро повинно бути у вас завжди, так що стежте за своєчасним поповненням запасів. Видобувають їх на власній базі, а також отримують в якості нагороди за виконане завдання. Якщо ви не новачок у військових стратегіях, принцип дій вам знаком. В цьому плані War Commander: Rogue Assault гра не принесе нічого нового: постійно розвивайте базу, будуйте будівлі, здобувайте ресурси, прокачивайте війська, захоплюйте нові території і утримуйте над ними контроль.

Одна з особливостей іграшки безлімітний доступ до фондів. Це означає, що їх джерело не вичерпується, так що сміливо накопичуйте необхідну кількість для подальшого апгрейда і будівництва. Однак для цього потрібна ваша присутність, оскільки гра Вар Коммандер не розвиватиметься в"сплячому режимі". Якщо в інших проектах досить роздати завдання і повернутися через день для збору врожаю або отримання іншого результату, тут це не спрацює. Щоб перейти на новий рівень, доведеться особисто всім керувати. Найцікавіша частина бойові дії. Ви повинні сформувати свою армію, підібравши різні типи військ, вивчивши їх характеристики. Доступна піхота, танки, вантажівки, військова авіація, стрілецька зброя всілякого калібру і радіусу ураження.

Перед тим, як відправитися в атаку, проведіть ретельне розвідку, переконайтеся, що ворог вам по зубах, і не забувайте продумати тактику дій, щоб операція стала успішною.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more