Закладки

War Thunder

Альтернативні назви: War Thunder

Гра War Thunder повний занурення під час Великої Вітчизняної війни.

Гра War Thunder грунтується на реальних подіях Другої світової війни, використовуючи різну військову техніку того часу. Найбільш розвинена авіація в грі, не так давно, танки і бронемашини були підключені до проекту, сьогодні флот - перспективи розвитку гри.

розробників дуже серйозно підійшли до історичної частини проекту, гра Var Thunder повністю відтворює реальні події військових операцій. Користувач, приєднавшись до цього проекту, потрапляє в інший час і може самостійно вивчати історію Другої світової війни, беручи участь у подіях того часу. Історична складова не єдина річ, яка максимально наближена до істини, розробники при створенні літаків і танків вивчали особливості кожної моделі, всі одиниці військової техніки збігаються з зовнішніми прототипами і технічними характеристиками. Фізика самої гри, максимально наближена до реальності, танк може бути розірваний гусеницями або пошкоджений бігом після важкого попадання в яму.

симулятор повітряного судна, спочатку задуманий авторами цього проекту, але гра вийшла за рамки простої багатокористувацької онлайн-гри, в якій головною ідеєю була військова стратегія і симуляція польоту. Додавши додаткові технології до проекту, розробники вивели свій проект на новий глобальний рівень. Найбільш розвиненою частиною гри є авіаційна база, в проекті налічується майже п'ятсот різних літаків, вони розділені за країнами-виробниками:

  • THE СРСР;
  • Японія.

У грі War Thunder танки з'явилися тільки в 2014 році, вони представлені моделями з трьох країн, СРСР, США і Німеччини. Наприкінці 2015 року гравці очікують значного оновлення бронетехніки, оскільки автори оголосили про приєднання армії Великобританії до проекту.

Thinness Гра War War.

Для того, щоб приєднатися до проекту, вам потрібно завантажити гру War Thunder, так що це клієнтська версія. Установка на комп'ютер не є великою програмою, гравець почне свою подорож у часі онлайн. Для завантаження Var Thunder потрібно мінімум 1. 5 гігабайт оперативної пам'яті і 3 на жорсткому диску. Після встановлення клієнта реєстрація необхідна, і гравець отримує необхідні базові ресурси.

Участь у боях у чотирьох бойових режимах, які по черзі діляться на складність. Початківці можуть вибрати для вивчення аркадного режиму, в якому є помічник, він буде інструктувати в тонкостях управління і особливостях даної моделі технології. Режим тренажера дозволяє гравцеві відчути себе пілотом або танкером, аж до найменших деталей, не повертаючи ключ запалювання, ви нікуди не підете і не полетите.

бойових дій різноманітні, вони можуть брати участь як в команді, так і незалежно:

  • Місії для одного або кооперативних гравців - тут потрібно виконувати різні спеціальні завдання або брати участь у битвах проти комп'ютерних ворогів;
  • Сесійні командні битви - в них беруть участь справжні гравці. Кожна команда має 16 користувачів, вони воюють один з одним. Для перемоги необхідно виконати завдання, захопити або знищити аеродром противника;
  • Racing - змагання між пілотами при проходженні траси з максимальною швидкістю;
  • Способи - це історичне відтворення справжніх боїв. У таких боях може брати участь лише техніка, яка була присутня на певному місці в справжній війні.

Гра барвиста, з відмінною графікою і звуковим змістом, цей проект по праву можна назвати єдиним в своєму роді.

 

War Thunder грати безкоштовно!