Закладки

Webracing

Альтернативні назви: Віртуальні Гонки

Webracing online & ndash; це браузерна онлайн гра, яка занурює вас у віртуальний світ гонок. Якщо ви любитель швидкості і перемог, якщо ви звикли бути першим на трасі і не боїтеся небезпек, що підстерігають за поворотом & ndash; тоді, цей світ для вас!

Отже, для початку гри, вам потрібно пройти Webracing онлайн реєстрація: у вікні вводите e-mail (є логіном) і пароль, заповнюєте необхідні дані, і на цьому ваша Реєстрація Webracing закінчена. Ви можете приступити до самої гри!

Спочатку у вас буде простеньке авто на вибір: Fiat Punto або VW Golf. Надалі, беручи участь в гонках, ви зможете собі купити тачку покруче, зробити апгрейд і багато іншого & hellip;

Тепер давайте перейдемо до створення вашого персонажа в онлайн гра Webracing: після реєстрації вам потрібно буде придумати ім'я Вашому персонажу і вибрати йому аватарку. Вам потрібно буде розподілити 20 вільних скилл-пойнтів вашого персонажа в залежності від того, ким ви хочете його бачити & ndash; драг-рейсером або профі кільцевих гонок. У вашого водія, в Webracing онлайн гра, є чотири основні параметри, це: Технічність, Завзятість, Уважність і Реакція. Гра Webracing онлайн, має п'ять видів апгрейдів для вашого персонажа (водія) & ndash; по одному виду для кожного параметра і один, який прокачує відразу всі параметри. Купуючи апгрейди, ваш водій може стати кращим пілотом в заїздах!

Грати в гру Webracing онлайн, окрім вашого основного персонажа (водія), ви можете найняти ще двох додаткових.

Тепер давайте розглянемо ситуацію з вашим авто: після того, як у вас з'явиться більш-менш достойна тачка для участі в гонках, її можна буде проапгрейдить. На своє авто, ви можете встановити не більше 14-ти предметів! Залежно від встановлених апгрейдів у вашого авто, поліпшуються технічні характеристики.

Грати в Webracing буде веселіше, купуючи і продаючи свої авто (у вас може бути не одна машина! ), Лагодити і тюнінгувати їх. Все це можна робити у вашому гаражі. Важливо! У ваш Гараж поміщається тільки чотири машини (не рахуючи активної), але можна придбати ще додаткове місце в Гаражі & hellip;

Грати в онлайн гру Webracing, у вас буде можливість створювати або вступати у вже існуючі Клуби.

Все Клуби в грі, поділяються за рівнем і за майстерністю: Новачки, Любителі, Профі і Чемпіони. & nbsp;

Новачки & ndash; це Клуби з рівнем 1-3

Любителі & ndash; це Клуби з рівнем 4-6

Профі & ndash; це Клуби з рівнем 7-9

Чемпіони & ndash; це Клуби з рівнем 10-12

Підвищення рівня і рейтингу Клубу, завойовується самими учасниками Клубу!

У грі Webracing, всі учасники Клубу діляться на кілька рангів: Організатор Клубу (він організовує Клуб), Помічник Організатора (він є & laquo; правою рукою & raquo; Організатора), Учасник Клубу (основні гравці Клубу) і такий ранг, як Випробувальний термін (потенційний гравець Клубу, він придивляється до структурі самого Клубу, для прийняття подальшого рішення & ndash; бути йому тут чи ні).

В онлайн гра Webracing, ваш персонаж може мати роботу, вона може бути простою, середньої або складною. Чим простіше робота, тим менше шанс, що вашого персонажа звільнять, але й зарплата при такій роботі відповідна. Можливість влаштуватися на роботу у вас, тільки 1 раз на 24 години. Кожна & nbsp; робота має свій термін виконання. По закінченню терміну, ваш персонаж отримує всі зароблені гроші. До речі, про гроші!

У гра Webracing онлайн, є своя ігрова валюта:

WR & ndash; це срібні внутрішньоігрові монетки (їх можна заробити виконуючи нескладну роботу або перемагаючи в гонці);

GXP & ndash; це єдина ігрова валюта (за цю валюту можна придбати ексклюзивні предмети тюнінгу для авто, апгрейди для водія з поліпшеними показниками і більш наворочені предмети Синдикату);

Бензин - він знадобиться для участі в Гонках (1 гонка & laquo; варто & raquo; 20% бензину, всі 100% накопичуються рівно за 1:00).

У Webracing грати, ви можете, як створюючи, так і беручи участь у вже створених Гонках, крім того, ви можете виступати не тільки в якості гонщика, але і в якості простого глядача.

У висновку скажу наступне, тут є ще така структура, як Синдикат (він стоїть за численними підставами в гонках). З ним і з усім іншим, ви зможете познайомитися, перейшовши Реєстрація в грі Webracing. Удачі вам!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more