Закладки

Wild Guns

Альтернативні назви: Вілд Ганс

Онлайн гра Wild Guns запрошує вас відправитися в прерії далекої Мексики, де вас чекає спекотна боротьба за багаті і родючі землі. Що вибрати & ndash; люльку миру або сокиру війни, вирішуйте вже зараз!

Гра Wild Guns онлайн відноситься до жанру аркадной гри (Action / Arcade), оскільки концептуально дуже схожа з іграшками для ігрових автоматів. Але все ж, тут присутній видовищність, сюжетні лінії, герої і ресурси & ndash; загалом, все те, що робить її повноцінної комп'ютерною грою. На жаль, поки що Wild Guns online не русифікована, однак, вибравши на її офсайте, країну USA вам буде доступна англомовна версія - повірте, тут розібратися дуже просто.

Касаемо системних вимог, тут вони мінімально можливі & ndash; щоб грати в Wild Guns підійде навіть офісний комп'ютер і будь-який з браузерів.
Реєстрація в грі & nbsp; ускладнена хіба що англомовної формою для заповнення, але ми зараз поетапно в усьому розберемося.

Отже, реєстрація & nbsp; Wild Guns & nbsp; починається з опції & laquo; register now for free & raquo; - Перед вами поля для заповнення: ім'я (Username), пароль (Password) та е-mail. Крім цього, вам необхідно вибрати сервер, на якому ви будете грати в гру & nbsp; Wild Guns онлайн. Серверів тут три & ndash; Долина Смерті, Захват Заходу і Холм Гвинтівок. Також три класи героїв, яких вибираємо тут же & ndash; Ковбої, Мексиканці і Індіанці.

Ковбої найчисленніший клас, вони захисники (у чому найбільше і сильні) і помічники у видобутку ресурсів.

Мексиканці & ndash; самий збалансований клас, сильні як в захисті, так і в обороні.

Індіанці & ndash; клас агресорів, & nbsp; сильні в своїх атаках, проте в плані захисту досить слабкі.

Після того, як вибрали сервер і клас свого героя, тепер залишається прийняти правила і угода користувача, на чому власне в Wild Guns онлайн реєстрація і завершується.


Грати в онлайн гру & nbsp; Wild Guns ви починаєте відразу ж, тут немає як такого процесу індивідуалізації персонажа (зважаючи жанру це простимо). Що ж, вашим наступним етапом буде пошук села, у якій ви обгрунтуєте. Тут серед прерій ви зможете вибрати яку-небудь село і почати її облаштовувати, щоб перетворити на процвітаючу і неприступну базу. Звичайно ж, для цього вам знадобляться ресурси. Добути їх не складно & ndash; вони в оточуючих вас ландшафтах & ndash; деревина в лісі, залізо в шахті, глина в грунті. Також можна вирощувати зерно, щоб потім продати або обміняти на інші ресурси. Трохи облаштувавшись, можете піти вивчати прилеглі території, збираючи по дорозі цінні та цікаві для себе артефакти. Придивляйтеся до навколишнього вас території, можливо, вам придивляться які інші поселенья, і ви захочете розширити на них зону свого впливу.


Грати в гру & nbsp; Wild Guns онлайн ви не зможете без свого власного війська, щоб його створити потрібно найняти воїнів. Наймати їх йдіть в таверну і, звичайно ж, прихопіть з собою золотих монет. До речі, про гроші. Здобути золото буде не так просто, потрібно спробувати щастя на золотих копальнях. Хоча, якщо пощастить з урожаєм, то можна буде заробити на продажі зерна. & nbsp;
Після того, як вдалося зібрати команду найманців, в Wild Guns грати стає ще цікавіше & ndash; постійні стрільби, наполегливі противники і багато пороху в порохівницях.


Wild Guns онлайн гра, в якій у вас є відмінна можливість відчути себе хоробрим ковбоєм, зануритися в атмосферу вестернів і всього, з цим пов'язаного. Захищайте свої території від агресивних узурпаторів, розвивайте власну інфраструктуру, укладайте світ з оточуючими вас племенами, або ж навпаки, будьте активним і розширюйте свої володіння. Загалом, закурювати трубку миру або не закопувати сокиру війни - вирішувати тільки вам!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more