Закладки

Wizard World II online

Альтернативні назви: Гра Wizard World II

Онлайн гра W i zards World & nbsp; & Iota; & Iota; & nbsp; & ndash; безкоштовна браузерна рольова гра, в якій Вам належить пізнавати й освоювати новий чарівний світ. Це продовження вже відомої та популярної MMOR PG & nbsp; & ldquo; W i zards World & rdquo ;. Вже три роки, як не вщухає боротьба між арміями темних сил і світлих чарівників. За цей час Світлі багато чого змогли добитися, завзято відвойовуючи свій Світ. Їх маленьке поселення перетворилося на величезний і сильний Арадон, місто, де панують добрі Духи. Світлим вдалося відбити древній Заорн, відродити Дорікан, & nbsp; а також заснувати Елаір (школа чарівників для добровольців). Однак, Темний не збирається миритися з втратою влади. Не відомо, чи за допомогою якихось заклинань і ритуалів, але Темному вдається відшукати шлях в іншу, астральну площину Миру Чарівників. У цьому прекраснейшем незайманому світі ще не ступала нога чарівника, а зло вже тут як тут. За задумом Темного Мир & nbsp; & Iota; & Iota; & nbsp; стане плацдармом для його армії. Але, на щастя, Світлі зуміли помітити ці дії. Наймогутніші чарівники, шляхом немислимих старань, знаходять доступ в Мир & nbsp; & Iota; & Iota; . Гра W i zards World & nbsp; & Iota; & Iota; онлайн & ndash; це сутичка між Темними і Світлими в новому світі. Дивовижному світі-легенді складався з снів, увінчаного величними замками і населеного казковими створіннями. & nbsp; & nbsp; & nbsp;

Для початку знадобиться реєстрація в грі Світ чарівників & nbsp; & Iota; & Iota; . W i zards World & nbsp; & Iota; & Iota; реєстрація відбувається наступним чином: вводиться ім'я гравця та придумується пароль. Якщо хочете підписатися на розсилку новин ігри, Реєстрація Світ чарівників & Iota; & Iota; & nbsp; надає Вам таку можливість. Для цього у відповідному рядку вводите адресу електронної пошти. Після цього слід натиснути на кнопку & nbsp; Реєстрація . Тепер Ви перейшли на другий етап реєстрації. Реєстрація в грі W i zards World & nbsp; & Iota; & Iota; & nbsp; [2 ] далі припускає такі дії:

- вводиться Ваш ник;

- вводиться пароль з W i zards World & Iota; (якщо, звичайно, він був у Вас)

- вибирається раса головного персонажа (у спеціальній рамочці внизу вказані характеристики даного персонажа);

- вказується підлогу;

- придумується кодове слово;

- вводиться Ваш e-mail;

- вказується дата народження.

У завершенні натискаєте кнопку & nbsp; Зареєструватися . Реєстрація W i zards World & nbsp; & Iota; & Iota; пройдена, і Ви можете грати в гру Світ чарівників & nbsp; & Iota; & Iota; & nbsp; онлайн.

Настав час розглянути фантастичних мешканців, з якими Вас познайомить W i zards World & nbsp; & Iota; & Iota; & nbsp; онлайн гра. Персонажі іменуються юнитами. Світ волшебников ΙΙ online имеет такі раси юнітів: ельфи, гноми, гобліни, люди, орки, тролі. Характеристику кожного з них можна почитати в правилах гри. Головний персонаж, якого Ви обрали ще при реєстрації, може набирати свій загін. На початку гри надається можливість безкоштовно & nbsp; взяти в загін двох юнітів. Щоб збільшувати загін, далі доводиться платити монети за кожного наступного найнятого юніта. Можна, звичайно, і звільнити невподобаної воїна, але при цьому буде повернута лише половина суми, яку Ви витратили, наймаючи його. Монети можна заробити, перемігши в битві.

Ну, з персонажами розібралися і у Вас, природно, виникає питання щодо озброєння. Адже не можуть наші герої битися з голими руками! Онлайн гра Світ чарівників & nbsp; & Iota; & Iota; & nbsp; дозволяє кожному воїну взяти в бій зброю, & nbsp; щит, амулет і два сувої. Маг може взяти щит, амулет і шість сувоїв. Кожній расі покладаються свої види зброї. Це, наприклад, для гоблінів & ndash; ножі, шпаги; для ельфів & ndash; луки та арбалети і т. п. Озброєння має свої параметри. А саме, посилення удару, захист, магія вогню, вага, ціна. Існує також і різновид щитів. Вони можуть бути дерев'яними, залізними, бронзовими і т. д. Можна грати в онлайн гру W i zards World & nbsp; & Iota; & Iota; , використовуючи домоглась трофейні речі (щит монстрів, магічна кийок). До речі, не забувайте про те, що після кожного бою озброєння зношується на 1%. Тому речі час від часу потребують ремонту.

Тепер, коли ми розібралися зі зброєю, можна сміливо виходити на арену бою. У грі є декілька типів боїв. Це тренувальний бій, дуель і дуель до повної перемоги. Грати в W i zards World & nbsp; & Iota; & Iota; & nbsp; потрібно, дотримуючись придельной обережність. Пам'ятайте про те, що, навіть не дивлячись на пильність стражників, в місто можуть проникати монстри. Будьте готові вступити в бій у будь-який момент, адже ці злісні і хитрі тварюки можуть напасти на Вас де завгодно.

Ви, напевно, вже подумали, що грати в гру W i zards World & nbsp; & Iota; & Iota ; & nbsp; онлайн буде нуднувато і в ній немає нічого, крім нескінченної боротьби. Поспішу запевнити вас, що це не так! Світ чарівників & nbsp; & Iota; & Iota; & nbsp; грати дуже захоплююче. Гра аж ніяк не одноманітна! Ви зможете знайти для себе безліч цікавих занять. Можна створювати власні клани (умовою при заявці є титул Барона або вище) або вступати у вже існуючі. Можливо Вас вразила стріла Амура і Ви хотіли б одружується? Гра надає і таку можливість. Таїнство одруження проводиться Служителями Храму. А може Вам хочеться поліпшити своє матеріальне становище. Немає проблем! Ви ж можете піти попрацювати в службах Світу. Вибирайте одну з вільних вакансій і вперед! Захотілося просто зробити комусь приємно? Які питання? Гра дозволяє гравцям обмінюватися подарунками. До речі, не забувайте ще й про таке поняття, як Індекс Відданості Миру. Раджу стежити за ІПМ, адже Вам хотілося б отримувати щомісячне заохочення від Мерії? Недостатньо пригод? Хочеться ще більше адреналіну? Тоді Вас чекає прогулянка у квесті. Це місцевість на околицях міста густонаселена монстрами. Б'ючись, Ви здобуваєте собі додаткові скарби, а потім можете спокійно повернутися в місто через магічний портал.

Ну як? Сподіваюся, Ви тепер розумієте, що нудьгувати Вам точно не доведеться. Проходьте реєстрацію і самі переконуйтеся, що W i zards World & nbsp; & Iota; & Iota; & nbsp; грати дуже цікаво і хвилююче. Ви відчуєте яскраву і різноманітну гаму почуттів в цьому чарівному світі! Адже завдяки грі Ви не просто насолоджуєтеся пригодами, а відчуваєте себе справжнім воєначальником і стратегом. Навчайте ж свою армію військовому майстерності, і вершите подвиги! Залишається лише побажати удачі в досягненні Ваших цілей! Дерзайте! & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more