Закладки

World of Darkness

Альтернативні назви: World of Darkness, WOD

Гра World of Darkness & ndash; це гра, яка досі перебуває на стадії розробки. Точна дата виходу гри поки не відома. & nbsp;

World of Darkness Online & ndash; це багатокористувальницька онлайн гра в стилі MMO.

У World of Darkness реєстрація необхідна кожному гравцеві. Для того, щоб зареєструватися на сайті гри, Вам необхідно виконати наступні вказівки:

1. Знайти за допомогою будь-якого пошукача офіційний сайт гри World of Darkness.

2. На самому сайті Ви побачите зліва напис & laquo; Ввійти & raquo ;. Натисніть на неї.

3. Після цього перед Вами відкриється форма Авторизації. В низу цієї форми Ви побачите слово & laquo; Реєстрація & raquo ;. Натисніть на нього.

4. Після цього заповніть всі пункти реєстраційної форми.

5. У перший рядок введіть своє ім'я. Це буде Ваше ім'я, яким Ви будете користуватися при грі.

6. Введіть у наступний рядок свою електронну адресу.

7. Напишіть пароль для своєї сторінки, для авторизації. Постарайтеся придумати такий пароль, щоб він був надійним.

8. Підтвердіть свій пароль. Для цього потрібно його ще раз ввести в наступну комірку.

9. Напишіть ті символи, які зображені на картинці.

10. Потім натисніть синю кнопку.

& nbsp;

Грати в World of Darkness з якими параметрами комп'ютера поки точно не відомо.

У World of Darkness грати Ви зможете такими кланами:

1. Бруха & ndash; & nbsp; в цей клан входять бунтарі. Це добрий клан, який все, що відбувається приймає близько до серця. Інші клани вважаю, що сюди входять тільки справжні & laquo; негідники і негідники & raquo ;, але насправді справа йде на оборот.

2. Тремер & ndash; це жахливий клан. Їм властива лайка і нечисті помисли. Ігнорувати їх у грі ні у кого не вийде. До них потрібно ставитися з побоюванням. Цей клан виник недавно, але самі учасники клану безсмертні.

3. Вентр & ndash; вони, безумовно, шляхетні і володіють відмінним смаком. Вони завжди шанують давні традиції і дотримуються їх. Цей клан прагне підтримувати стабільність і дотримувати повний порядок.

4. Носферату & ndash; цей клан єдиний з вампірів, котрі не схожі з людьми. Вже багато років тому вони були прокляті. Ці клан вважається дітьми Каїна.

5. Тореадор & ndash; у них є безліч прізвиськ. Кожен виходець з цього клану може володіти будь рисою характеру, тобто бути як добрим, так і злим. Але є єдина риса у Теодоров & ndash; це пристрасть.

6. Гангрел & ndash; цей клан найбільш відповідають опису вампірів. Вони єдиний, хто прагнуть жити поруч з дикою природою. Цей клан & ndash; справжні хижаки.

7. Малкавіан & ndash; цей клан найтемніший з усіх. Їх ненависть отруїла їхню кров. Навіть кляті бояться їх.

World of Darkness Online познайомить Вас з темним світом вампірів.

Гра WOD увазі повне взаємодія між гравцями.

Якщо Ви любите чари, Вам подобається темна загадкова сторона людського світу, то тоді гра World of Darkness саме для Вас.

Все, що Вам потрібно, щоб почати грати в World of Darkness Online & ndash; це зареєструватися в грі і негайно приступати до пригод.

Удачі Вам завоювати цей загадковий вампірський світ!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more